Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Архів новин за 2018 рік

14 грудня 2018 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 було проведено методичну майстерню для вчителів біології та хімії ЗЗСО міста Люботина за темою: «Інтегроване навчання як засіб формування ключових компетентностей учнів на уроках природничого циклу у Новій українській школі», метою якої було – продемонструвати ефективність застосування інтегрованого навчання, розкрити вплив інтегрованого підходу на формування ключових компетентностей учнів та підвищення рівня їх підготовки до ЗНО, презентувати досвід роботи педагогічного колективу з реалізації всеукраїнського експерименту «Упровадження інтегрованого курсу «Природничі науки».
Переглядів: 409 Читати повністю
Люботинським бюро правової допомоги Третього Харківського місцевого центру БВПД спільно з відділом освіти Люботинської міської ради 13 грудня 2018 року для учнівських команд закладів загальної середньої освіти м. Люботина було проведено інтелектуально-правову гру «Правовий ринг», присвячену Всесвітньому дню прав людини, який щорічно відзначається 10 грудня на пам’ять про оголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Метою заходу було підвищити рівень правосвідомості учнів, популяризація правових знань та формування активної громадянської позиції молоді.
Переглядів: 480 Читати повністю
12 грудня 2018 року на базі Караванської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено семінар у формі «методичних гостин» для вчителів української мови та літератури шкіл м. Люботина за темою «Формування ключових та предметних компетентностей учнів шляхом використання опорних схем на уроках української мови та літератури».
Переглядів: 723 Читати повністю
12 грудня 2018 року на базі Люботинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 «Ялинка» відбулось спільне засідання вихователів закладів дошкільної освіти та вчителів початкових класів міста з теми «Програма «Впевнений старт» як орієнтир формування готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання у школі».
Переглядів: 498 Читати повністю
10 та 11 грудня 2018 року в рамках проведення I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України на базі Люботинської гімназії № 1 відбувся захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Переглядів: 263 Читати повністю
13 грудня 2018 року на базі Люботинської гімназії №1 проведено майстер-клас для вчителів географії, економіки та Харківщинознавства за темою «Формування ключових та предметних компетентностей учнів на основі діяльнісного підходу на уроках географії, економіки, Харківщинознавства». Даний методичний захід мав на меті поповнити теоретичні знання вчителів-предметників та відпрацювати практичні уміння педагогів щодо формування предметних компетенцій під час освітнього процесу.
Переглядів: 525 Читати повністю
16 та 23 березня 2019 року проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО) для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО.
Переглядів: 335 Читати повністю
10.12.2018 | Розмістив: С.В. Ковтун | Фото
Команда школярів Люботинської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 була учасником обласного конкурсу для дітей та молоді «Місцеве самоврядування—це ми!» у номінації «Олімпіада з питань теорії та практики організації місцевої влади».
Переглядів: 543 Читати повністю
Упродовж листопада 2018 року у м. Люботині проходив І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (далі – Конкурс).
Переглядів: 440 Читати повністю
09 грудня 2018 року на базі Люботинської гімназії № 1 було проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 24 учні закладів загальної середньої освіти міста.
Переглядів: 563 Читати повністю