Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Новини

18.03.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун
Телеканал "Рада" та YouTube-канал Міністерства освіти і науки України із 17 березня запускають щоденну трансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів!
Переглядів: 71 Читати повністю
11 березня 2020 року в приміщенні КЗ «Харківська обласна Мала академія наук» відбулися урочистості з нагоди відзначення з нагоди 206-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка, у межах яких було проведено нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.
Переглядів: 74 Читати повністю
10 березня 2020 педагоги НВК № 2 Копилова Р.В. та Караванської ЗОШ І-ІІІ ступенів Поклонська О.М. відвідали методичний семінар для вчителів англійської мови в м. Харкові, який проводили видавництво «MM Publications» та компанія «Лінгвіст».
Переглядів: 71 Читати повністю
28 лютого 2020 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 проведено фокус-групу для молодих класних керівників закладів загальної середньої освіти з теми: «Національно-патріотичне виховання учнів в умовах Нової української школи».
Переглядів: 88 Читати повністю
27 лютого 2020 року на базі Люботинської гімназії № 1 був проведений хакатон для вчителів інформатики м. Люботина за темою «Використання on-line платформи dots для навчання програмуванню та розвитку алгоритмічного мислення учнів».
Переглядів: 69 Читати повністю
27 лютого 2020 року на базі Люботинського навчально-виховного комплексу № 2 серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти міста Люботина відбулися міські змагання з тенісу настільного.
Переглядів: 72 Читати повністю
26.02.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун | Фото
26 лютого 2020 року в нашому місті пройшов турнір юних географів, в якому взяли участь команди всіх закладів загальної середньої освіти міста. У ході проведення турніру юні географи продемонстрували знання теоретичного матеріалу з географії, розповіли про мандрівку пустелею Сахара, переконали присутніх у необхідності подорожі до Австралії та запропонували мандрівки рідним краєм.
Переглядів: 94 Читати повністю
26 лютого 2020 року на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулася ХIV Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід».
Переглядів: 82 Читати повністю
25 лютого 2020 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 було проведено творчу майстерню для вчителів зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти міста Люботина за темою «Освітній простір сучасного учителя-філолога в умовах Нової української школи».
Переглядів: 117 Читати повністю
24 лютого 2020 року вихователі Люботинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 "Ялинка" та Люботинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 взяли участь у постійно діючому науково-практичному семінарі «Методичний супровід реалізації освітньої програми «Впевнений старт» та програмно-методичного комплексу до неї».
Переглядів: 67 Читати повністю
24 лютого 2020 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 проведено творчу скарбницю для вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти міста Люботина на тему «Ефективні методи формування та розвитку ключових мовленнєвих компетенцій учнів початкових класів в умовах Нової української школи».
Переглядів: 85 Читати повністю
21 лютого 2020 року на базі Люботинської гімназії № 1 було проведено засідання методичної лабораторії вчителів математики з теми «Формування мотиваційної сфери учнів на уроках математики з метою підготовки до ДПА та ЗНО».
Переглядів: 55 Читати повністю
20 лютого 2020 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 було проведено творчу скарбницю для вчителів фізики та астрономії закладів загальної середньої освіти м. Люботина за темою «Становлення наукового світогляду учнів під час вивчення фізики та астрономії відповідно до умов компетентнісного навчання в рамках Нової української школи»
Переглядів: 89 Читати повністю
20 лютого 2020 року на базі Люботинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» № 2 було проведено педагогічний вернісаж «Педагогіка партнерства як ключовий компонент Нової української школи».
Переглядів: 83 Читати повністю
20 лютого 2020 року на базі Люботинської гімназії № 1 проведено засідання тимчасового творчого колективу вчителів суспільствознавчих наук, які працюють в 10-11-х класах з підготовки до ЗНО з історії.
Переглядів: 72 Читати повністю