Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Новини

18 травня 2023 року для учнів Люботинського ліцею № 2 та Люботинської гімназії № 5 співробітники ГУ ДСНС України у Харківській області - Лимаренко Вероніка Олегівна, провідний фахівець ВЦЗ ХРУ ГУ ДСНС України у Харківській області та Баштова Анастасія Русланівна, провідний інспектор Харківського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області провели профілактичні онлайн-бесіди з теми: «Правила поведінки на воді та надання першої допомоги потерпілим».
Переглядів: 231 Читати повністю
11 травня 2023 року у Люботинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 та Манченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів співробітники ГУ ДСНС України у Харківській області - Філіченко Антон Сергійович, провідний інспектор відділу цивільного захисту та організації наглядово-профілактичної роботи Богодухівського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області, старший лейтенант служби ЦЗ та Бутиріна Олена Олександрівна, головний інспектор ВЗНС ХРУ ГУ ДСНС України у Харківській області, старший лейтенант служби ЦЗ провели для учнів профілактичні онлайн-бесіди з теми: «Правила поведінки на воді та надання першої допомоги потерпілим».
Переглядів: 358 Читати повністю
05 травня 2023 року з учнями Люботинської гімназії № 1 та Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 провідний інспектор відділу цивільного захисту та організації наглядово-профілактичної роботи Богодухівського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області, старший лейтенант служби ЦЗ, Філіченко Антон Сергійович провів профілактичні онлайн-бесіди з теми: «Правила поведінки на воді та надання першої допомоги потерпілим».
Переглядів: 471 Читати повністю
Нова українська школа передбачає формування у здобувачів освіти ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності. При цьому спільними для всіх компетентностей визначаються наскрізні вміння, серед яких і критичне мислення. Особливого значення розвиток критичного мислення набуває в умовах російської військової агресії, однією зі складових якої є інформаційна війна.
Переглядів: 488 Читати повністю
28 квітня 2023 року співробітник ГУ ДСНС України у Харківській області - Філіченко Антон Сергійович, провідний інспектор відділу цивільного захисту та організації наглядово-профілактичної роботи Богодухівського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області, старший лейтенант служби ЦЗ, провів профілактичні онлайн-уроки з мінної безпеки для учнів Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 та Караванської гімназії.
Переглядів: 553 Читати повністю
25.04.2023 | Розмістив: С.В. Ковтун | Фото
Щиро вітаємо переможців конкурсу відкритих уроків на екологічну тематику - Гелу Владиславу Володимирівну, вчителя біології та хімії Караванської гімназії (І місце), Цікало Дар'ю Анатоліївну, вчителя біології та хімії Манченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце), Левченко Світлану Миколаївну, вчителя початкових класів Люботинської гімназії 1 (ІІ місце).
Переглядів: 674 Читати повністю
21 квітня 2023 року співробітник ГУ ДСНС України у Харківській області - Філіченко Антон Сергійович, провідний інспектор відділу цивільного захисту та організації наглядово-профілактичної роботи Богодухівського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області, лейтенант служби ЦЗ, провів профілактичні онлайн-уроки з мінної безпеки для учнів Люботинського ліцею № 2, Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 та Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 з метою підвищення рівня обізнаності учнів щодо ризиків, пов’язаних із поводженням з вибухонебезпечними предметами та зведенням до мінімуму людських жертв.
Переглядів: 744 Читати повністю
Якісна школа – це результат спільних зусиль: засновника, який забезпечує ресурсами, директора, який постійно вдосконалює якість, учителів, які розвиваються, щоб давати якісну освіту, учнів, які отримують навички й уміння, корисні в житті, батьків, які беруть участь у розвитку школи.
Переглядів: 885 Читати повністю
Онлайн-школа математики MATHEMA розпочала безкоштовний онлайн-курс підготовки до НМТ з математики.
Переглядів: 878 Читати повністю
Насичені березневі канікули видалися для педагогічної спільноти Люботинської міської територіальної громади: педагогічні ради, наради, оформлення документації, а 35 педагогів, з них – 4 директора, 8 заступників директорів з навчально-виховної роботи (представники адміністрації із кожного закладу загальної середньої освіти) та 23 вчителя Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 упродовж 28 - 31 березня 2023 року навчалися на адресному тематичному спецкурсі «Шкільна документація по-новому: ведемо Е-журнали та Е-щоденники», який підготували та провели фахівці КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».
Переглядів: 995 Читати повністю
На першій сесії ХХІ скликання Люботинською міською радою народних депутатів 18.03.1993 року було прийнято рішення «Про утворення і затвердження апарату міської Ради народних депутатів, виконавчого комітету, та відділів міста обласного підпорядкування». З 01 квітня 1993 року розпочав свою роботу відділ народної освіти (у подальшому -Люботинський міський відділ освіти, зараз – відділ освіти Люботинської міської ради).
Переглядів: 1094 Читати повністю
3 квітня розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі. Аби створити персональні кабінети, вступникам потрібно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на нашому вебсайті. Ця функція активується одночасно з початком реєстрації.
Переглядів: 1047 Читати повністю
За час карантину набула актуальності дуже важлива тема електронного документообігу: як замінити паперовий класний журнал та учнівський щоденник електронними, як правильно обрати платформу для електронного класного журналу, на що треба звернути увагу при виборі платформи, щоб не стати жертвою омани та не втратити час?
Переглядів: 1097 Читати повністю