Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

«Методичні гостини» для вчителів української мови та літератури ЗЗСО міста

13.12.2018 | Розмістив: С.В. Ковтун

12 грудня 2018 року на базі Караванської  ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено  семінар у формі «методичних гостин» для вчителів української мови та літератури  шкіл м. Люботина за темою «Формування ключових та предметних компетентностей учнів шляхом використання опорних схем на уроках української мови та літератури».    

     Метою заходу було познайомити учасників семінару з теоретичними основами  та практичними напрацюваннями педагогів Караванської ЗОШ      І-ІІІ ступенів щодо особливостей використання опорних схем на уроках української мови та літератури; розглянути питання про типологію уроків відповідно компетентнісного підходу Нової української школи та нових освітніх програм, удосконалити вміння і навички педагогів щодо роботи по створенню конспекту сучасного уроку; сприяти підвищенню професійної компетентності педагогів в умовах неперервної освіти.

     Учитель  української мови та літератури Каплун С.О. провела інтерактивну лекцію-презентацію, під час якої познайомила присутніх із досвідом роботи щодо використання опорних схем на уроках української мови та літератури.

      Педагоги мали змогу відвідати урок української мови у вчителя Бабенко Т.О. (8 клас, тема «Другорядні члени речення. Узагальнення»). Урок проведено у формі новорічного вернісажу. На уроці вчитель використовувала різні вправи-ігри з метою підготувки учнів до контрольної роботи з даної теми. Учні виконували тести, відтворювали текст, писали твір-мініатюру, робили синтаксичний розбір речень. Урок був насиченим і емоційним, постійно звучали рядки з поезій Ліни Костенко, а подарунком для учнів стала поезія Ліни Костенко «Крила» у виконанні Богдана Ступки.

      Наступним етапом семінару був методичний практикум «Сучасний урок у новій українській школі», який провела методист, вчитель української мови та літератури Хлистун Н.І. Учителі міста опрацювали типи уроків та вимоги до уроку у Новій українській школі; працювали в групах, створюючи конспект уроку в 7 класі з теми «В. Симоненко «Лебеді материнства»: ідея вічного зв’язку людини з матір’ю, з рідною землею».

      Під час семінару разом з учителями працювала психолог школи Ляхова Н.В., яка проводила цікаві інтерактивні вправи.

    Усі вчителі висловили слова подяки адміністрації школи, психологу, колегам за цікаві, насичені педагогічними знахідками методичні гостини і відмітили високий рівень проведення заходу.

 

Методист МК Хлистун Н.І.

Переглядів: 685 Повернутись