Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Закінчили роботу табори відпочинку з денним перебуванням

19.06.2015 | Розмістив: В.В. Стрілець

19 червня 2015 року закінчили роботу табори відпочинку з денним перебуванням на базі 7 загальноосвітніх навчальних закладів міста. Протягом 14 днів роботи таборів діти перебували у доброзичливій атмосфері, яку створили для них вихователі, та адміністрація табору.

Для вихованців табору проводились різні види виховної роботи, зокрема на базі закладів працювали гуртки міського Будинку дитячої творчості – театральний,  бісероплетіння, початкове технічне моделювання, юні друзі природи, народна творчість, виготовлення сувенірів, крім того вихованці театрального гуртка «Арлекін», керівник Горбунова В.А., у таборах «Соколятко», «Сонечко», «Радість», «Веселка» виступили з виставою «Ще не дорослі, але вже не діти», а у таборах «Барвінок», «Дзвіночок», «Дружба» керівник гуртка провела майстер класи з акторської майстерності. Для вихованців організовувались екскурсії на природу, по місту, до екопарку (м. Харків) та ін, Проводились спортивні змагання за участі КЗ «Спорт для всіх» та спортивної дитячо-юнацької школи. Діти у таборах забезпечені були дворазовим гарячим  харчуванням.

Цього року  вперше, на базі 3 таборів: «Соколятко» (Люботинська гімназія № 1), «Радість» (Люботинська ЗОШ № 3), «Веселка» (Люботинська ЗОШ № 4) працювали мовні гуртки, на заняттях яких діти мали змогу грати, співати, займатися іншими видами діяльності, спілкуючись англійською мовою.

У всіх таборах пройшли урочистості з нагоди закінчення роботи.

Побажаємо організаторам, всім працівникам та вихованцям таборів приємного відпочинку !

Переглядів: 846 Повернутись