Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міжшкільна учнівська конференція, присвячена 70-ій річниці Перемоги над нацистськими окупантами у Другій світовій війні

05.05.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

З метою активізації  роботи, спрямованої  на формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни, збереження наступним поколінням спогадів, вражень учасників подій Другої світової війни про визволення України від нацистських окупантів, поглиблення знань учнів з історії свого краю 5 травня 2015 року у читацькій залі міської бібліотеки відбулась міжшкільна учнівська конференція, присвячена 70-ій річниці Перемоги над нацистськими окупантами у Другій світовій війні.

На Конференцію завітали гості:

  • заступник міського голови Кравченко Наталія Володимирівна;
  • директора Люботинського краєзнавчого музею Каракаптан Любов Миколаївна;
  • голова Люботинської міської ради організації ветеранів України Котихін Сергій Іванович.

Завданням Конференції було презентувати результати пошуково-дослідницької діяльності учнів  загальноосвітніх навчальних закладів м. Люботина щодо учасників та подій Другої світової війни та визволення України від нацистських окупантів та привернути увагу учнівської молоді до  подій на Сході України та долі учасників антитерористичної операції.  Роботу Конференції відкрила заступник міського голови Кравченко Наталія Володимирівна, відмітивши важливість пошукової діяльності учнів. У ході конференції було презентовано 9 краєзнавчо-пошукових робіт та проектів.

По завершенню робочої частини Конференції директор Люботинського краєзнавчого музею Любов Миколаївна Каракаптан висловила подяку за змістовні та цікаві виступи та провела для учасників екскурсію по музею.

Переглядів: 745 Повернутись