Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи

05.05.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

28  квітня 2015 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся теоретично-практичний семінар директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи за темою: "Управлінський підхід до підвищення якості знань учнів в умовах оновлення змісту освіти".

Семінар розпочався пролонгованою доповіддю-презентацією «Управлінський підхід до підвищення якості знань учнів в умовах оновлення змісту освіти», яку представили директор школи Найпак Ю.І. та заступник директора Трипольська О.О. Під час виступу вони розкрити систему управлінського підходу до підвищення якості знань учнів шляхом створення цілісної моделі підвищення професійної компетентності педагогів, ефективної організації навчально-виховного процесу в умовах реалізації нових Державних стандартів, упровадження інноваційних педагогічних технологій, створення системи роботи з обдарованими учнями.

Учасники семінару мали змогу познайомитися з діяльністю  предметних гуртків, шкільних методичних об’єднань, робота яких спрямована на виявлення задатків та здібностей учнів та залучення їх до участі у роботі гуртків різного спрямування, участі у конкурсах та змаганнях.

Шляхи реалізації нових Державних стандартів було представлено під час проведення  панорами уроків. Слід відзначити високий рівень проведення уроку природознавства у 3-Б класі (вчитель Обухівська О.І.), уроку української літератури  у 5-А класі (вчитель Вовк О.В.), уроку географії у 6-б класі (вчитель Довженко В.М.), на яких було представлено використання ІКТ, інтерактивних та проектних технологій, відеоматеріалів тощо.

Розвиток обдарованої особистості учня засобами театрального мистецтва було розкрито під час презентації творчого проекту «Мы приглашаем вас в театр»  (керівник Савченко Н.В., Трипольська О.О.). Учасники семінару відзначили  інформаційну насиченість даного заходу, нестандартний підхід до його проведення, високу емоційність та професійну гру юних артистів.

Під час підведення підсумків семінару більшість учасників відзначили його актуальність та високий методичний рівень проведення.

Сіренко С.М., завідувач міським методичним кабінетом

Переглядів: 782 Повернутись