Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар шкільних бібліотекарів

21.03.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

19 березня 2015 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбувся теоретично-практичний семінар для шкільних бібліотекарів за темою «Створення інформаційного середовища з метою формування компетентного читача».

Мета семінару – показати ефективність використання різноманітність інформаційних засобів як одного із шляхів виховання активного читача. Завідуюча бібліотекою Глущенко Ольга Євгенівна підготувала для присутніх доповідь-презентацію відповідно до теми семінару. Практична частина семінару була представлена святом для першокласників «Прощавай, Букварику!» (підготувала захід вчитель початкових класів Семикіна О.М.). На святі були присутні також і батьки учнів 1-х класів. Приємним подарунком для першокласників стала книга українських казок, подарована на згадку про свято.

Продовжився практичний блок семінару конкурсом учнівських презентацій «Сторінками улюблених книжок», який провела завідуюча бібліотекою Глущенко О.Є. Учні 7-8 класів презентували улюблені книги українських та зарубіжних письменників. Учасникам семінару найбільше запам’ятався виступ учня 7-А кл. Серебрякова Іллі, який підготував комп’ютерну презентацію та рекламний відеоролік про твори українського автора Всеволода Нестайка.  

При підведенні підсумків (згідно з анкетуванням учасників семінару) визначено високий методичний рівень проведення семінару.

Методист ММК Сітченко В.М.

Переглядів: 725 Повернутись