Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбулось закриття міського етапу малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» 2015

04.03.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

25.02.2015 року о 13.30 у приміщенні Люботинської гімназії № 1 відбулось урочисте закриття міського етапу малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» 2015, на якому були присутні почесні гості: заступник міського голови Кравченко Н.В., начальник відділу у справах молоді та спорту Люботинської міської ради Лазоренко С.І., директор КЗ «Спорт для всіх» а також професійна спортсменка міста Триленко А.Л. Під час закриття переможців нагородили грамотами та кубками.

У першій віковій категорії (діти 3-4 класу) І місце посіла команда Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, ІІ місце – команда Люботинської гімназії № 1, ІІІ місце – команда Люботинського навчально-виховного комплексу № 2.

У другій віковій категорії (діти 5-6 класів) І місце посіла команда Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, ІІ місце – команда Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, ІІІ місце – команда Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5.

У третій віковій категорії І місце посіла команда Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, ІІ місце – команда Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, ІІІ місце – команда Люботинського навчально-виховного комплексу № 2.

Команди, які посіли І місце у своїй віковій категорії будуть представляти наше місто на зональному етапі змагань малі Олімпійські ігри «Діти Харківщини», які будуть проходити у м. Куп’янську.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!

Переглядів: 728 Повернутись