Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар вчителів фізики та астрономії

04.03.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

26 лютого 2015 року відбувся теоретично-практичний семінар вчителів фізики та астрономії на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 з теми «Формування ключових компетентностей учнів на уроках фізики шляхом впровадження ІКТ».

Мета семінару: показати шляхи формування ключових компетентностей учнів на уроках фізики шляхом упровадження ІКТ у навчально-виховний процес; познайомити з методикою використання віртуальної лабораторії як засобом організації фізичних досліджень; показати технологію створення завдань в тестовій формі з використанням комп’ютерних програм.

У рамках інформаційно-презентаційного блоку семінару учитель фізики Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Бутенко Наталія Олексіївна під час доповіді описала шляхи формування основних компетентностей учнів на уроках фізики шляхом впровадження ІКТ.

У ході практичної частини Наталія Олексіївна ознайомила учасників семінару з  власним досвідом роботи з використання на уроках фізики комп’ютерних технологій та презентувала присутнім:

  • Майстер-клас «Використання ІКТ на уроках фізики. Дослідження зображень предмета, що дає лінза»;
  • Методичний практикум «Лабораторні та експериментальні дослідження з використанням віртуальної лабораторії»;
  • Педагогічну лабораторію «Використання тестових програм у навчальному середовищі (за новими прграмами)».

При підведенні підсумків семінару та за результатами анкетування учасників семінару встановлено рівень проведення семінару – високий.

Переглядів: 1255 Повернутись