Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретико-практичний семінар практичних психологів ЦППСР відділу освіти

04.03.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

5 лютого 2015 року на базі Люботинського ДНЗ № 3 відбувся міський теоретико-практичний семінар практичних психологів ЦППСР відділу освіти з теми «Профілактика утруднень розвитку комунікативних навичок дошкільників як складових психічної готовності до школи». В семінарі взяли участь 6 працівників ЦППСР,  3 працівника ДНЗ № 3 та методист ММК Овчиннікова Т.П.

Семінар ставив за мету сприяння розвитку компетентності практичних психологів з питання профілактики утруднень розвитку  комунікативних навичок старших дошкільників як складових психологічної готовності до школи; забезпечення якісного психологічного супроводу вихованців ДНЗ щодо збереження їхнього психологічного здоров’я через допомогу кожній дитині в адаптації до соціального середовища, шляхом оптимального розвитку її потенційних комунікативних можливостей; розширення теоретичного та практичного досвіду роботи практичних психологів щодо профілактики дезадаптацій майбутніх першокласників.

На семінарі розглянуто теоретичні аспекти психологічних феноменів «комунікації», «спілкування» та їх вплив на психологічну готовність дитини до школи; визначено шляхи роботи практичного психолога щодо профілактики та усунення утруднень розвитку комунікативних навичок старших дошкільників.

Л.М. Бойко, яка здійснює психологічний супровід навчально-виховного процесу в Люботинському ДНЗ № 3 на 0,25 ставки, під час презентації доповіді також познайомила учасників семінару з особливостями психологічного супроводу дітей Люботинського ДНЗ № 3, що йдуть до школи в 2015 році, щодо забезпечення їхньої комунікативної компетентності; провела розвивальне заняття зі старшими дошкільниками.

Семінар проведено на достатньому науково-методичному рівні.

Переглядів: 746 Повернутись