Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар "Удосконалення сучасного уроку шляхом впровадження інтерактивних методів навчання з метою підвищення якості навчально-виховного процесу"

26.02.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану ММК та міського методичного об’єднання вчителів суспільствознавства 25 лютого 2015 р. на базі Люботинської загальноосвітньої школи № 4 відбувся теоретично-практичний семінар "Удосконалення сучасного уроку шляхом впровадження інтерактивних методів навчання з метою підвищення якості навчально-виховного процесу". Метою даного заходу було ознайомлення вчителів суспільствознавства з особливостями впровадження нового Державного стандарту базової загальної середньої освіти на уроках історії з використанням інтерактивних методів навчання; показати систему роботи вчителів закладу з підвищення якості навчально-виховного процесу; ознайомити учасників семінару з системою роботи вчителів історії з підготовки учнів до ЗНО.

У теоретичному блоці вчитель історії Вяліна Л.М. ознайомила учасників з доповіддю – презентацією відповідно до теми семінару. Практичний блок був представлений практичним заняттям з інтегрованого курсу «Всесвітня історія. Історія України» для 6 кл. з теми «Особистість і діяльність Олександра Великого за історичними джерелами», яке провела вчитель історії Саушева О.М.

Згідно плану семінару вчитель історії Іванченко О.А. провела майстер-клас «Підготовка учнів до ЗНО з історії України» та методичний тренінг «Робота з обов’язковими пам’ятками архітектури та образотворчого мистецтва для розпізнавання учнями». Вчителі детально ознайомились з тестами ЗНО з історії України 2014 року, звернули увагу на особливості програми ЗНО з історії України 2015 року.

По закінченню семінару методист ЛММК Сітченко В.М. доповіла присутнім про результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2014/2015 н.р.  Після проведення анкетування було визначено високий методичний рівень проведення семінару.   

Переглядів: 705 Повернутись