Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Показовий день цивільної оборони серед навчальних закладів м. Люботина

07.04.2011 | Розмістив: В.В. Стрілець

Показовий день цивільної оборони серед навчальних закладів м. Люботин припав у цьому році на 5 квітня і був проведений з метою обміну досвідом і надання допомоги педагогічному складу закладів освіти міста на базі  Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. Для цього адміністрацією закладу було ретельно сплановано та підготовлено  комплекс заходів, розроблено необхідні документи. Всі: адміністрація навчального закладу, учні, вчителі – були задіяні у даному заході.

Були запрошені начальник ЦО Люботинського міського відділу освіти Козоріз А.В., начальники ЦО навчальних закладів міста.

Розпочався День ЦО з лінійки, на якій було оголошено наказ директора, начальника ЦО школи, ознайомлено з планом проведення Дня ЦО, визначена мета і задачі. Після лінійки учні 5-8 класів презентували газети «Надзвичайні ситуації», а потім усі розійшлися по класах на класні години: у 8 класі  проведено урок основ здоров’я з теми «Надзвичайні ситуації техногенного походження», у 4 кл. – рольова гра «Вогонь – друг, вогонь – ворог», у 7 кл. - КТС «Чорний біль», старшокласники продемонстрували учнівські проекти «Радіаційні аварії». Цікавість школярів середніх класів викликала вікторина «Найкращий знавець правил безпеки». За сигналом «Увага, всім!» учні залишили свої робочі місця і вийшли за межі школи. На шкільному подвір’ї для юнаків було організовано естафету на виконання нормативів за програмою ЦО, а дівчата мали можливість продемонструвати вправність і знання з медичної підготовки.

Показовий день ЦО був проведений на достатньому організаційно-методичному рівні. Успіх його великою мірою залежав від його завчасної підготовки, чіткого керівництва, підбору заходів та правильного визначення складу учасників.

Переглядів: 1922 Повернутись