Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар вчителів російської мови та світової літератури

17.02.2015 | Розмістив: Ю. Стрілець

17 лютого 2015 року на базі Люботинської гімназії № 1 було проведено теоретично-практичний семінар вчителів російської мови та світової літератури шкіл м. Люботина за темою «Активізація творчої діяльності учнів на уроках світової літератури шляхом упровадження інтерактивних методик».  

 Мета семінару - ознайомити учасників семінару з теоретичним основами та практичним досвідом учителів гімназії з питання впровадження інтерактивних методик на уроках світової літератури шляхом активізації творчої діяльності учнів; сприяти активізації творчої професійної діяльності вчителів, їх зацікавленості в оволодінні інтерактивними методиками. Вчитель світової літератури Петрів Ірина Петрівна  підготувала для присутніх доповідь-презентацію відповідно до теми семінару. Практичний блок семінару було представлено уроком світової літератури у 6 класі за темою «Людські взаємини, моральні цінності в казці-притчі А.де Сент-Екзюпері «Маленький принц», який підготувала молодий вчитель Приходько Л.С. Досвідчений вчитель світової літератури Цапенко З.В. провела урок у 8 кл. з теми «Пісня про Роланда» - французький героїчний епос. Історична правда і вигадка в поемі». Продовжився практичний блок семінару літературною вікториною для вчителів.

Наприкінці семінару методист ММК Сітченко В.М. підвела підсумки, присутні вчителі обмінялись думками щодо проведеного семінару. Згідно з анкетуванням учасників семінару  визначено високий методичний рівень проведення семінару.

Методист ММК Сітченко В.М.

Переглядів: 892 Повернутись