Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Науково-методичний супровід процесу формування нової освітньої культури вчителя іноземної мови

10.04.2011 | Розмістив: В.В. Стрілець

7 квітня 2011 р. базі Люботинської гімназії № 1 відбувся обласний семінар керівників районних (міських) методичних об'єднань вчителів іноземних мов за темою "Науково-методичний супровід процесу формування нової освітньої культури вчителя іноземної мови". Вела семінар Булгакова В.Г., методист Центру аналізу та прогнозування розвитку освіти Харківської академії неперервної освіти. На семінарі були присутні міський голова Теличко В.О., начальник міського відділу освіти Козоріз А.В., працівники міського методичного кабінету, 56 керівників Р(М)МО вчителів іноземних мов Харківської області.

Робота семінару розпочалась із привітання міського голови Теличка В.О., який побажав учасникам семінару плідної і творчої роботи на гостинній люботинській землі та привітав зі святом Благовіщення. Продовжила семінар заступник директора гімназії Попова О.Л., яка ознайомила присутніх з історією гімназії, поділилася досвідом роботи шкільних методичних об'єднань і показала результативність їх роботи. Також було надано слово колишній учениці гімназії Цимбал Олександрі, волонтеру міжнародної організації "Спілкування без кордонів". Вона розповіла про просвітницьку діяльність організації, зазначила, що у цьому році Україна вперше взяла участь у міжнародній олімпіаді з англійської мови, один з етапів якої було проведено на базі Люботинської міської бібліотеки, учасниками якої були учні навчальних закладів міста Люботина.

По закінченню семінару було проведено анкетування учасників та організовано роботу круглого стола, під час якого учасники мали змогу обмінятися думками та підвести підсумки роботи семінару.

Начальник Люботинського міського відділу освіти Козоріз А.В.

Переглядів: 1854 Повернутись