Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Перемога команди "Форсаж" Люботинської ЗОШ № 4 в обласному фестивалі

01.04.2011 | Розмістив: В.В. Стрілець

30 березня 2011 року на базі комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся фінал обласного туру Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН. У фіналі обласного туру КВК взяли участь команди з Зачепилівського, Первомайського, Нововодолазького районів та міста Люботин.

Вже 21 рік поспіль комунальний заклад «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» приймає у своїх стінах талановиті команди КВК навчальних закладів Харківської області. За останні роки обласний чемпіонат шкільних команд КВК для членів цих команд став своєрідним етапом до студентської, слобожанської та вищої ліг КВК. На сцені Палацу команди КВК викарбовували свої акторську майстерність, пластику руху, сценічну мову, вокал.
У 2011 році фінал КВК проведено за темою «Космічний сезон». Як і завжди команди змагалися в чотирьох конкурсах.
Команда «Стиляги» Нововодолазького ліцею (капітан Олексій Циганенко, керівник Теліженко В.М.) здивувала всіх яскравим виступом, стилізованим під моду 60-х років. Конкурсне завдання «Жарти у космосі» засвідчило, що команда «Обормоты» Біляївського НВК Первомайського району (капітан Владислав Пальваль, керівник Подзігун Н.Б.) підвищила рівень виступу та гумору в цьому сезоні. Яскравий виступ команди «Форсаж» Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (капітан Денис Прибилов, керівник Гончаренко Т.І.) у конкурсі «Домашне завдання» з піснями на тему космічних польотів показав, що у КВК є майбутнє. Заслуговує на увагу, що до складу команд «Форсаж» та «Обормоты» традиційно входять діти молодшого шкільного віку, які поряд із старшокласниками чудово демонструють свої виступи на сцені. «А команда «Білки» Зачепилівського будинку дитячої та юнацької творчості (капітан Ганна Пашкова, керівник Гергель К.М.) зачарувала всіх присутніх своїми вокальними можливостями.
За підсумками проведення фіналу обласного туру Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВК журі визнало переможців:
-І місце виборола команда «Обормоты» Первомайського району (65 балів);
-ІІ місце - команда «Форсаж» м. Люботин (63 бали);
-ІІІ місце - команда «Стиляги» Нововодолазького району (58 балів).

Вітаємо команду «Форсаж» Люботинської  ЗОШ № 4 за перемогу у фестивалі!

Переглядів: 1765 Повернутись