Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар для шкільних бібліотекарів

22.12.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

18 грудня 2014 року на базі Люботинського НВК № 2 відбувся теоретично-практичний семінар для шкільних бібліотекарів за темою "Популяризація навчальної та сучасної дитячої літератури в позакласній роботі шкільного бібліотекаря".

Мета семінару - ознайомити учасників семінару із досвідом роботи бібліотекаря щодо популяризації навчальної та сучасної дитячої літератури в позакласній роботі. Шкільний бібліотекар Рябуха Ірина Євгенівна підготувала для присутніх доповідь-презентацію відповідно до теми семінару. Практична частина семінару була представлена бібліотечним ранком для першокласників «Посвята в читачі» (підготували захід бібліотекар Рябуха І.Є. та вчителі початкових класів Глущенко О.О. та Приходько Г.М.). Приємним подарунком для першокласників стала книга українських казок, подарована на згадку про свято.

Продовжився практичний блок семінару літературним конкурсом для учнів 6-7 класів «Ерудит», який провела бібліотекар Рябуха І.Є. Конкурс проходив у формі командної гри, учасники показали високі знання творів українських та світових письменників.

Наприкінці семінару методист ММК Сітченко В.М. підвела підсумки проведення акції «Українська книга дітям Донеччини та Луганщини від школярів Харківщини», подякувала всім, хто долучився до цієї благодійної справи.   

При підведенні підсумків (згідно з анкетуванням учасників семінару) визначено високий методичний рівень проведення семінару.

Методист ММК Сітченко В.М.

Переглядів: 1131 Повернутись