Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар заступників директорів з виховної роботи

09.12.2014 | Розмістив: В.В. Стрілець

4 грудня 2014 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 проведено семінар  заступників директорів з виховної роботи за темою "Превентивне виховання як пріоритетна складова цілісної системи виховання громадянина України".    Превентивний підхід  в освітній системі Люботинської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 3 розвивається з урахуванням передових надбань європейського досвіду як єдина модель захисту прав дитини на здоров'я, соціальний розвиток відповідно до Декларації прав дитини. Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 з 2006 року є освітньо-інформаційним центром  Національної мережі шкіл сприяння здоров'ю, 2012 – культури здоров'я.  З 2013 року школа впроваджує Всеукраїнський превентивний проект "Зміцнення потенціалу Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів для поліпшення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ/СНІДу" і почала впроваджувати проект "Школа дружня до дитини". Найважливіше завдання школи – навчити  дітей  берегти і зміцнювати своє здоров'я, виховувати у них навички безпечної поведінки. Метою семінару було ознайомити учасників семінару зі шляхами впровадження інноваційних превентивних технологій у виховний процес школи з метою формування соціально-активної особистості. Над реалізацією превентивного напрямку навчання і виховання працює увесь педагогічний колектив школи як цілісний механізм.  У цьому змогли пересвідчитись усі гості семінару – заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста. Заступник директора Титаренко Світлана Вікторівна ознайомила (доповідь-презентація) учасників семінару із системою роботи школи з превентивного напрямку. Світлана Вікторівна звернула  увагу на різноманітність форм виховної та навчальної діяльностей, і  в продовженні програми семінару кожен учасник міг відчути на собі дієвість деяких форм. Надалі гості взяли участь у

- тренінгу  навичок протидії соціальним маніпуляціям (підготувала тренер-педагог Толстоп'ятова Л. В.);

- Інформаційній інтерактивній виставці-грі "Маршрут безпеки" (підготували координатор Семикіна О. М., фасилітатори);

- флешмобі "Танцюють усі" (підготували педагог-організатор Несміянова С. В., учні 2-3 класів).

У продовженні семінару педагоги-організатори Несміянова С. В. і Гололобова Є. О. презентували навчальні інтелектуальні настільні ігри "Країна Здороволяндія" та "Крок за кроком". На завершення  семінару учасників привітали учні 3-4 класів, які презентували театралізовану виставу-мюзікл "Як Михайлик захворів" (автор Барчан Ірина Олексіївна).

При підведенні підсумків семінару учасниками семінару одноголосно визначено високий рівень проведення, що свідчить про системну плідну, командну роботу колективу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 в напрямку превентивного виховання учнів. Тема семінару розкрита повністю, мета семінару досягнута. 

Переглядів: 1679 Повернутись