Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар для вчителів російської мови та літератури

26.11.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

25 листопада 2014 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся теоретично-практичний семінар для вчителів російської мови, літератури (інтегрованого курсу) та світової літератури за темою "Активізація пізнавальної та розумової діяльності учнів на уроках російської мови шляхом упровадження інноваційних педагогічних технологій".

Педагоги Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 мали за мету ознайомити вчителів міста з теоретичними основами та практичними напрацюваннями учителів школи з питання активізації пізнавальної та розумової діяльності учнів на уроках російської мови шляхом упровадження інноваційних педагогічних технологій в умовах реалізації нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти. Учитель російської мови Вовк Оксана Віталіївна підготувала для присутніх доповідь-презентацію відповідно до теми семінару. Практична частина семінару була представлена відкритим уроком з розвитку мовлення в 6-Б класі з теми  «Музыка моря. Музыка слова» (учитель Савченко Ніна Василівна),  презентацією учнівських проектів за темою «Древнейшая песнь материнства. Образ матери и ребенка в изобразительном искусстве, музыке, литературе»  (учитель Трипольська Ольга Олександрівна). Продовжився практичний блок семінару майстер-класом для вчителів російської мови «Методика перевірки відкритих тестових завдань ЗНО з російської мови», який провела учитель російської мови Савченко Н.В.

Методистом ММК Сітченко В.М. було підготовлено презентаційні матеріали «Аналіз результатів ЗНО з російської мови та світової літератури учнів 11-х класів ЗНЗ міста у 2014 році». Також Вікторія Миколаївна ознайомила вчителів російської мови з програмою зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови – 2015; характеристикою сертифікаційної роботи з російської мови – 2015; критеріями оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю (власне висловлювання) ЗНО з російської мови – 2015.

При підведенні підсумків (згідно з анкетуванням учасників семінару) визначено високий методичний рівень проведення семінару.

Методист ММК Сітченко В.М.

Переглядів: 858 Повернутись