Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар-тренінг Центру практичної психології та соціальної роботи відділу освіти

21.11.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

7 листопада 2014 року на базі Люботинської гімназії відбувся міський семінар-тренінг Центру практичної психології та соціальної роботи відділу освіти з теми: «Організація соціально-педагогічної та психологічної роботи з дітьми у конфліктний та постконфліктний період» за участю методиста Центру практичної психології і соціальної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Разводової Тетяни Олександрівни.

Семінар  проводився  в рамках проекту «Гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб та громад, які зазнали наслідків конфлікту у східній України» за підтримки Міністерства  закордонних справ Німеччини у співпраці з «Діаконія Катастрофенхільфе». Проектом охоплено 6 областей України: Київська, Харківська, Вінницька, Дніпропетровська, Донецька та Луганська.

У роботі семінару взяло участь 16 педагогічних працівників міста, серед яких – завідувачі дошкільних навчальних закладів, заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів, практичні психологи ЦППСР методист ММК Лампанченко К.В.

Семінар ставив за мету формування знань педагогічних працівників щодо попередження та мінімізації негатив вних наслідків конфліктних подій, свідками яких були діти-переселенці; надання  рекомендацій щодо організації діяльності з дітьми в період переживання ними соціально-політичних конфліктних та постконфліктних ситуацій.

Особливу увагу та професійний інтерес присутніх привернув тренінг, який проводила методист Разводова Т.О., тема – «Особливості організації та здійснення профілактичної роботи в закладах освіти в конфліктний та постконф-ліктний період».

Ефективною та продуктивною була робота в группах: педагоги жваво обговорювали актуальні питання, знаходили варіанти виходу з проблемних ситуацій, в яких опиняються діти-переселенці з зони АТО.

Кульмінацією тренінгу став захист проектів педагогічних ідей.

Переглядів: 739 Повернутись