Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар для вчителів художньо-естетичного циклу

21.11.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

19 листопада 2014 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся теоретично-практичний семінар для вчителів художньо-естетичного циклу за темою "Сучасні форми та методи організації навчально-виховного процесу як засіб формування ключових компетентностей на уроках художньо-естетичного циклу". На семінарі була присутня заступник начальника відділу освіти Люботинської міської ради Ломекіна Вікторія Володимирівна. 

Педагоги Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 мали за мету ознайомити вчителів міста з сучасними формами та методами організації навчально-виховного процесу,  показати на практиці формування ключових компетентностей на уроках художньо-естетичного циклу та в позаурочній діяльності. Керівник шкільного методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу Мозгова Лариса Миколаївна підготувала для присутніх доповідь-презентацію відповідно до теми семінару. Практична частина семінару була представлена відкритим уроком в 6-Б класі з теми  «Настрій у пейзажі» (учитель Вакар Тетяна Леонідівна),  майстер-класом «Технологія виготовлення панно в техніці холодного батику» (учитель Вакар Тетяна Леонідівна), презентацією учнівських проектів – як позакласна робота з художньої культури  (учитель Трипольська Ольга Олександрівна) та виступом команди КВК «Форсаж» (учитель Мозгова Лариса Миколаївна). Відповідно до відгуків та результатів анкетування учасників семінару, особливої уваги заслуговував майстер-клас «Технологія виготовлення панно в техніці холодного батику», де присутні вчителі мали нагоду самостійно створити панно, від чого отримали велике задоволення та нові навики.  Окремо відзначили й презентацію учнівських проектів «Древнейшая песнь материнства. Образ матери и ребёнка в изобразительном искусстве, музыке и литературе».  Учні дуже цікаво й зворушливо відобразили дану тему в своїх роботах.

При підведенні підсумків (згідно з анкетуванням учасників семінару) визначено загальний рівень проведення семінару – високий.

Переглядів: 830 Повернутись