Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

День аналізу і регуляції, проведений у Люботині, працівниками Центру методичної роботи з керівними кадрами

24.10.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

22 та 23 жовтня 2014 року у місті Люботині відбувся науково-методичний виїзд – День аналізу і регуляції – працівників Центру методичної роботи з керівними кадрами з теми «Контрольно-аналітична діяльність керівника загальноосвітнього навчального закладу», метою якого було надання науково-методичної допомоги новопризначеним директорам, заступникам директорів із навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста для покращення якості здійснення контрольно-аналітичної діяльності під час проведення навчально-виховного процесу.

Відповідно до Програми ДАРу завідувачем Центру методичної роботи з керівними кадрами Татариновим М.В. та методистами Кравчук О.О. та Сировацькою Л.О. проведено науково-практичні семінари для заступників директорів із навчально-виховної роботи, молодих учителів та їх наставників, членів ради суб’єктів освітнього округу.

Надано науково-методичну та практичну допомогу новопризначеним директорам, заступникам директорів із навчально-виховної роботи з питань якісного планування, здійснення контрольно-аналітичної діяльності, проведення організаційно-методичної роботи з педагогічними колективами в умовах подальшого впровадження нових Державних стандартів, методистам методичного кабінету відділу освіти, які ведуть кадрову роботу, забезпечують супровід виконання навчальних планів і навчальних програм, голові та членам ради суб’єктів міського освітнього округу з питань якісного здійснення допрофільного та профільного навчання учнів класів основної та старшої шкіл.

На базі Люботинської гімназії № 1 завідувачем Центру методичної роботи з керівними кадрами Татариновим Михайлом Вікторовичем було проведено майстер-клас з історії України в 11- А класі за темою «Розвиток культури України в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 р.р.». Присутні заступники директорів з навчально- виховної роботи зробили аналіз уроку та відзначили високий науково-методичний рівень його проведення.

Для вчителів, які викладають навчальний курс «Православна культура Слобожанщини» Татаринов М.В. провів майстер-класи у 5–8-х класах за темою «Якість, зміст й особливості проведення навчальних занять з предмета». Учні поринули у світ православних свят; обговорили православні чесноти у житті людини, розкрили роль благочинництва у православній традиції слобожанського регіону. Вчителі та учні були у захопленні від майстерності та професіоналізму вчителя, вміння розкрити зміст уроку, пов’язати його із сьогоденням. Для учнів проведені уроки стали справжнім святом, а отримані бали – найвищою нагородою.

Освітяни міста щиро вдячні завідувачу Центру методичної роботи з керівними кадрами Татаринову М.В., методистам Кравчук О.О. та Сировацькій Л.О. за кваліфіковану, професійну методичну допомогу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Начальник відділу освіти В.В. Стрілець

Переглядів: 786 Повернутись