Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відділ освіти вітає навчально-виховний комплекс № 2

17.10.2014 | Розмістив: В.В. Стрілець

Від щирого серця вітаю педагогів, учнів, всіх співробітників навчально-виховного комплексу із визначною датою!    

Вам - шістдесят!

Ця дата молода і водночас мудра, яка підтверджує, що біографія школи складається не просто з років, які прожито. Вона складається з літ, днів, які запам’яталися ствердженням зрілості закладу освітніми надбаннями, моральною атмосферою.

Історія школи закарбувалася в її назвах:

Початкова школа № 14.

Середня школа № 14 (з 1954)

Люботинська середня школа № 2

Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2.

Люботинський навчально-виховний комплекс № 2.

Колективу школи завжди були притаманні висока професійна майстерність, відповідальність, культура та поважне ставлення до учнів.

  Зі стін школи вийшли сотні талановитих випускників, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але не має сумніву в тому, що вихованці школи стали добрими, духовно багатими людьми, які понесли у світ, посіяні тут в їх душі зерна любові до всього рідного.

За роки існування школи було випущено 114 медалістів (69 золотих та 55 срібних).

Учні школи постійно беруть участь і мають перемоги в міських та обласних олімпіадах, в міських та обласних творчих конкурсах.

Нехай і далі примножуються досягнення закладу в найважливішій справі українського суспільства - формуванні високоосвіченої, творчої, духовно багатої людини.

Школа перетворилася на справжній храм науки, який черпає енергію з натхнення своїх наставників і вихованців.

  Тут завжди трудилися добрі й милосердні душею педагоги, які вміли любити дітей, вміли пробачати, терпляче чекати.

  Школа – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги і ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки.

Глибока шана у моєму серці тим, кого я називаю легендою школи - вчителями вчителів: Чернишенко Валентині Олексіївні, Касяненко Валерії Сергіївні, Овчаренко Ніні Степанівні, Зосиму Борису Івановичу, Кац Мірі Михайлівні, Крячку Василю Михайловичу, Загнойко Зінаїді Федорівні, Беседовському Павлу Івановичу. Їх щасливого дару душі вистачало не тільки на учнів. З їх легкої руки багато молодих вчителів „прикипіли” серцем до школи, стали майстрами своєї справи, бо не було методистів, порадників досвідченіших, прискіпливіших і доброзичливіших, ніж вони. Всі навчились у них  бути закоханими у свою професію, навчились мистецтву віддавати своє серце іншим, і жодного разу не розчарувались у своєму життєвому виборі.

Спасибі колегам-учителям за відданість нашій загальній справі, за любов до своєї професії. Низькій уклін учителям-ветеранам праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Праця кожного з них – це золоті сторінки історії нашої школи. Дякую всім технічним працівникам – їхній щоденний внесок у життєдіяльність закладу такий необхідний, і теж – почесний.

  Хочу висловити щирі слова подяки батькам! Тісний зв’язок з ними, щире спілкування дають нам можливість ефективно вирішувати актуальні питання навчання й виховання дітей. Завдяки батькам школа стала затишною і красивою. Лише за останні два роки за батьківські кошти встановлено 15 металопластикових вікон, проведено поточні ремонти класів, їдальні, спортзалу. Сьогодні зовсім по-новому виглядають шкільні коридори та класи завдяки новим стендам, виготовлених цього року.

  Усім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додавали життєвої наснаги в скарбничку вашої душі. Нехай людська шана буде подякою вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

 

                                                                                                                                                              Начальник відділу освіти        В.В. Стрілець

Переглядів: 801 Повернутись