Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міська виставка педагогічних ідей та технологій

09.02.2011 | Розмістив: В.В. Стрілець

9 лютого 2011 року на базі Люботинського міського будинку дитячої та юнацької творчості відбулася міська виставка педагогічних ідей та технологій за темою «Використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі», яку відвідало 59 освітян міста Люботина.

Метою її проведення було сприяння розвитку творчості освітян, пропаганда кращих здобутків, інноваційних пошуків, упровадження ефективного педагогічного досвіду, реалізація пріоритетних напрямів використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі.

Представлені науково-методичні експонати охоплювали всі напрямки професійної діяльності освітян Люботина. На допомогу молодим та малодосвідченим вчителям на виставці були представлені розробки уроків з використанням інноваційних технологій та дидактичні матеріали для уроків читання, української мови, математики, англійської мови. Адміністрації закладів мали змогу ознайомитися із авторськими навчальними програма, науковими дослідженнями по психології, матеріалами з розвитку і підтримки обдарованих учнів та планування діяльності громадських дитячих об'єднань. Класним керівникам було запропоновано розробки виховних діяльностей щодо формування ціннісного ставлення особистості до себе в умовах впровадження програми "Основні орієнтири виховання учнів" та проектних технологій у позакласній, позашкільній діяльності. Широка педагогічна громада міста ознайомилися із роботою шкільних методичних об’єднань, методичними посібниками для вчителів, які працюють за системою розвивального навчання, краєзнавчими матеріалами та методичними посібниками для вчителів, які працюють з п'ятирічками. На розсуд вчителів-практиків були представлені зошити для виконання практичних робіт по хімії.

Під час заходу свій досвід роботи презентували всі педагогічні колективи. Велику увагу відвідувачів привернула виставка-вернісаж ДНЗ №1, ДНЗ №2, на якій були представлені методичні та дидактичні наробки вихователів до Базової програми розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі". Зацікавленість відвідувачів викликала презентація спільної роботи вихователів ДНЗ №1 та батьків на тему: "В моїй родині росте дитина". Відмічена практична значимість добірок дидактичних вправ вихователя ДНЗ №1 Цибульник Г.Д. (методика Зайцева М.О.) та вихователя ДНЗ №2 Вольнікової Т.В. (артикуляційна гімнастика).

Увагу відвідувачів виставки привернули роботи педагогів ЛГ №1 Давиденко В.Г. "Організація діяльності дитячих громадських об'єднань", Зінченко Н.М. "Методичні розробки уроків з курсу "Права дитини – мої права" у 5 класі (з використанням інтерактивних технологій), робота творчої групи вчителів ЗОШ №2 "Шлях до самореалізації, або як стати особистістю", методичні розробки вчителя музики ЗОШ №3 Птиченко Г. В. "Форми визначення рівня сформованості теоретичних знань та оцінювання учнів з музичного мистецтва" та вчителя ЗОШ №4 Савченко Н.В. "Формування екологічної культури на уроках російської мови та літератури". Схвальні відгуки прозвучали на адресу робіт вчителя ЗОШ №5 Бурилкіної Л.В. "Зустрічаємо п'ятирічок у школі" та вчителя ЗОШ №6 Гаркавенко Т.П. "Використання методу проектів у позакласній роботі з предметів"Українська література" та "Світова література". Відвідувачі виставки також відмітили актуальність робіт Бойко Л.М. "Психологія управління конфліктом" та Коваль О.О. "Психолого-педагогічні основи розвитку уяви у дітей на заняттях гуртка "Образотворче мистецтво" з використанням техніки монотипія"

У роботі виставки взяли участь молоді спеціалісти шкіл міста. Вони із захопленням слухали розповіді досвідчених колег та знайомилися з їхнім досвідом роботи.

На міську виставку надійшло 45 експонатів від педагогічних працівників навчальних закладів міста. Експертними комісіями було визнано кращими 24 роботи. Від Люботинської гімназії №1 була представлена авторська програма Будьоного В.М. "Програма оркестрових гуртків для позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів", схвалена Комісією з проблем виховання учнівської та студентської молоді Науково-методичної Ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України. За умовами виставки-презентації робота прийнята для участі у виставці без експертизи. Рішенням комісії 23 роботи педагогів нашого міста було направлено для участі в обласній ХVІІІ виставці – презентації педагогічних ідей та технологій за темою: "Програмно-цільовий підхід у навчально-виховній, методичній та управлінській діяльності".

Переглядів: 3627 Повернутись