Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар на базі Люботинської ЗОШ №5

15.10.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану ММК та міського методичного об’єднання вчителів суспільствознавства 15 жовтня 2014 р. на базі Люботинської загальноосвітньої школи № 5 відбувся теоретично-практичний семінар "Підвищення якості навчально-виховного процесу шляхом створення умов для формування в учнів громадянської позиції та критичного мислення на уроках суспільствознавчих дисциплін". Метою даного заходу було ознайомлення вчителів суспільствознавства з особливостями впровадження нового Державного стандарту базової загальної середньої освіти на уроках історії з використанням технології критичного мислення; показати систему роботи вчителя закладу з формування громадянської позиції на уроках суспільствознавства.

У теоретичному блоці вчитель історії Чурілов Є.В. ознайомив учасників з доповіддю – презентацією "Підвищення якості навчально-виховного процесу шляхом створення умов для формування в учнів громадянської позиції та критичного мислення на уроках суспільствознавчих дисциплін" Також було продемонстровано відеофрагменти уроку з інтегрованого курсу «Всесвітня історія. Історія України» для 6 кл., який ілюструє методику застосування технології критичного мислення на різних етапах уроку.

Згідно плану семінару вчитель історії Чурілов Є.В. провів з присутніми практичне заняття «Організація та оформлення науково-дослідницьких робіт МАН. Було звернуто увагу на підготовку джерел інформації, структурованість роботи, оформлення списку літератури. З метою підвищення фахової компетентності вчителів було проведено заняття творчої лабораторії «Використання комп’ютерних тестів на уроках узагальнення та систематизації знань». Учителі мали змогу за допомогою спеціальної комп’ютерної програми скласти тести для учнів.

По закінченню семінару методист ЛММК Сітченко В.М. розповіла присутнім про вимоги щодо оформлення робіт для участі у виставці-презентації педагогічних ідей та технологій у 2014/2015 н.р.

В.М. Сітченко, методист ЛММК

Переглядів: 655 Повернутись