Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Вітання відділу освіти з нагоди ювілею Люботинської гімназії №1

03.10.2014 | Розмістив: В.В. Стрілець

Шановні педагоги, учні, батьки, гості!

Дозвольте від імені відділу освіти Люботинської міської ради привітати всіх Вас з ювілеєм закладу! Сьогодні Ви всі ювіляри, і першокласники, і одинадцятикласники, і випускники, і молоді вчителі і вже сивочолі ветерани. Бо це не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Одні навчали, інші навчались, а дехто спочатку навчався сам, а згодом навчав наступне покоління. І так за днями дні, за роками роки, за десятиріччям, десятиріччя. За роки свого існування школа пройшла славетну історію від Люботинського залізничного училища до сучасного закладу нового типу – гімназії! З роками вона набиралася досвіду, мудрості, знань, якими охоче ділилася  з своїми учнями.

І сьогодні по праву Люботинську гімназію № 1 можна назвати флагманом освіти нашого міста, вона славиться своїми досягненнями та перемогами. Так, гімназія упродовж декількох років здійснювала експериментальну діяльність щодо упровадження безперервної правової освіти, досвід роботи презентувала на обласній виставці «Освіта Харківщини» та Всеукраїнській виставці «Інноватика в освіті України» у м. Києві, за що відзначена відповідними дипломами. Сьогодні педагоги ефективно працюють над упровадженням інновацій в освітній процес, зокрема розвивального та проблемного навчання, розвитку критичного мислення, школа є базовою із більшості предметів, а всі міські семінари, які проводять вчителі гімназії заслуговують тільки на високий рівень. Щорічно вчителі гімназії беруть участь у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року» і достойно представляють наше міста на обласному рівні. За останні роки значно збільшилася кількість переможців обласних олімпіад, переможців конкурсу –захисту МАН, творчих конкурсів та спортивних змагань.

Усі ці досягнення - це результат творчої, самовідданої праці педагогічного колективу, який так уміло, професійно, упевнено веде до  нових здобутків директор Заяць К.А. та її заступники Попова О.Л., Петрів І.П., Давиденко В.Г. та Міщенко М.А. Шановні вчителі, технічні працівники, учні, ветерани та випускники, усі присутні, чия доля пов’язана з гімназією! Бажаю Вам радості й задоволення від своєї роботи, міцного здоров’я, добробуту і затишку в домі, невичерпних сил, натхнення та творчих здобутків!Успіхів вам, процвітання, добра і щастя.

Відділ освіти Люботинської міської ради

Переглядів: 1789 Повернутись