Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міська педагогічна конференція

29.08.2014 | Розмістив: В.В. Стрілець

Новий 2014/2015 навчальний рік для освітян міста Люботина розпочався серпневим педагогічним тижнем, під час якого педагоги стали учасниками обласних та міських методичних заходів.

Найбільш визначною подією для педагогічного загалу стала міська педагогічна конференція, яка зібрала в одній залі керівників органів місцевого самоврядування, директорів шкіл, завідувачів дошкільними навчальними закладами, вчителів, вихователів, керівників гуртків, почесних гостей.

Привітали педагогів зі святом діти – вихованці міського будинку дитячої та юнацької творчості, які підготували зворушливу та емоційну музичну композицію. Лунали пісні про Україну, про щасливе дитинство, про мирне, блакитне небо. Усі присутні були єдині у прагненні зберегти мир та злагоду у суспільстві, зі сльозами на очах вшанували пам'ять усіх загиблих за незалежність нашої країни.

Зі словами вдячності та поваги до освітян звернувся міський голова Теличко В.О., який наголосив на тому, що розвиток освіти в місті є пріоритетним напрямом діяльності міської влади. Також освітян привітав депутат міської ради, помічник народного депутата України Кацуби В.М. Нечипоренко О.С. За якісну підготовку навчальних закладів до нового навчального року колективи закладів-переможців Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 та Люботинського дошкільного навчального закладу № 4 нагороджено грамотами від міського голови та грошовими винагородами від народного депутата Кацуби В.М. З теплими словами привітання звернулася до освітян заступник міського голови Кравченко Н.В. та вручила дипломи вчителям-переможцям обласної виставки-презентацції педагогічних ідей та технологій. Також вчителі отримали грамоти та подяки відділу освіти за якісну підготовку учнів до міських та обласних олімпіад.

Офіційна частина конференції розпочалася з доповіді начальника відділу освіти Стрільця В.В., у якій він детально проаналізував результати 2013/2014 навчального року та визначив пріоритетні напрями розвитку освіти міста на наступний рік. До обговорення доповіді залучилися завідувач Люботинським дошкільним навчальним закладом Крицяк Г.М., директор Люботинського НВК № 2 Козоріз А.В. та заступник директора з виховної роботи Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Задьорна Н.А. Учасники конференції були запрошені до внесення пропозицій до проекту резолюції міської педагогічної конференції.

Переглядів: 762 Повернутись