Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

День знань

01.09.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними, чарівними звуками шкільного дзвоника, знову вулиці нашого міста розквітають від дитячого щебету, усмішок та казкових осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – все переплелося водночас. Це наш край, наша держава, наше місто зустрічають День знань – свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Це свято у нашому місті зібрало в єдине родинне коло вчителів, учнів, батьків, представників міської влади та депутатського корпусу. У навчальних закладах були присутні міський голова Теличко В.О., секретар міської ради Гільова Л.В., заступник міського голови Малік В.Г., депутат міської ради, помічник народного депутата України Кацуби В.М. Нечипоренко О.С., представники депутата Харківської обласної ради, начальника Південної залізниці Уманця М.Г. та інші почесні гості. Жоден навчальний заклад міста, жоден першокласник не залишився поза увагою громадськості. Маленькі школярики отримали подарунки від народного депутата України Кацуби В.М., а навчальні заклади - шкільні дошки, електром’ясорубки для шкільної їдальні, радіо-мікрофони для проведення свят. На урочистих лінійках прозвучали слова подяки спонсорам та небайдужим до проблем освіти людям, зокрема депутатам обласної ради Лазуренку Л.І. та Уманцю М.Г. за підготовку шкіл до нового навчального року. По завершенню свята у кожному класі пройшов перший урок за темою «Україна – єдина країна».

З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Переглядів: 817 Повернутись