Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Урочистості до Дня Перемоги у Люботинській ЗОШ №5

12.05.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

День Великої Перемоги – найкраще свято народної мужності і звитяги, адже 69 років молоде покоління живе під мирним небом, навчається, кохає, вирощує сади, зустрічає квітучі весни. І всім цим ми завдячуємо тим, хто віддав своє життя за наше щасливе майбутнє, хто приніс на нашу змучену війною землю мир і свободу.

Традиційно жителі Старого Люботина, учні та вчителі нашої школи, зібрались уранці 9 травня біля братської могили загиблим воїнам під час Великої Вітчизняної війни, де відбувся мітинг.

При підготовці та проведенні мітингу осторонь не залишається жоден учень. Традиційний вже десятки років Почесний караул, підготовлений силами учнів 8-11 класів, покладання Гірлянди Слави, виготовленої 11-класниками, вінків від жителів мікрорайону,  учні 5 – го класу запалили свічки.  Зінченко Н.С. під дзвін колоколу зачитує імена і прізвища старолюботинців, які пішли на фронт і не повернулись, загинувши на полі бою, а також - мирних жителів, чиї сім’ї були знищені ворогом під час окупації. 

Лунали пісні у виконанні вчителів Чурілова Є.В., Будькової М.В., Зінченко Н.С. та Луценко Марини, учениці 6 класу, що не дають нам забути ті страшні воєнні роки і людей, які вистояли і врятували своє і наше майбутнє.

Затих мітинг під час хвилини мовчання… Схилили голови учасники мітингу від наймолодшого до найстаршого. Кожен пройнявся повагою до ветеранів війни і згадав усіх, хто загинув на воєнних фронтах,  не дожив до цього Дня Перемоги.

Традиційно силами учнів 6 класу на чолі з  класним керівником Чуріловим Є.В. проведений  мітинг на хуторі Смородському. 

Після завершення мітингів групою вчителів та випускників школи були покладені квіти до могили Глущенка Андрія Івановича, випускника школи, Генерала Армії, та його дружини. Глущенко Любові Іванівни, які визволяли Харківщину, і які поховані за їх бажанням не на генеральській Алеї Слави, а на Старолюботинському кладовищі.

Не залишилась поза увагою ще одна Братська могила загиблих воїнів – могила у Червоній долині. І хоч у цей день, 9 травня, там не проводився гучний мітинг, могила своєчасно доглянута, як і щороку, силами учнів 10 класу на чолі з класним керівником Пахомовою Н.М.

Переглядів: 701 Повернутись