Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Фестиваль "Пісні Перемоги"

11.05.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

7 травня 2014 року учні 3-Б класу Люботинської гімназії №1 разом з класним керівником Міщенко М.А., а також учениця 7-А класу – Нестеренко Єлизавета, учениця 8-Б класу Іванченко Станіслава відвідали Харківську ЗОШ №136, з якою гімназія уклала партнерську угоду в 2013/2014 навчальному році. Люботинську гімназію №1 запросили на щорічний XI фестиваль "Пісні Перемоги" військової патріотичної пісні, присвячений перемозі у Великій Вітчизняній війні. Учні заспівали дві чудові пісні - "Мій прадід" і "Ветеранам минулої війни".

Традиційно фестиваль проводиться колективом школи для батьків, мешканців мікрорайону, колишніх випускників школи, а головні гості свята - ветерани.

Цього року почесними гостями фестивалю стали ветерани, представники обласного відділення Всеукраїнського Союзу радянських офіцерів Лобода Р.Р., Брусенцов В.А., Ізовіт М.І.

Хвилиною мовчання вшанували учасники Фестивалю пам'ять загиблих героїв. Після виступу на алеї Дружби разом з ветеранами були посаджені два клена.

Ми сподіваємося, що дерева, висаджені на Алеї Дружби, будуть рости і міцніти, а діти, які разом із ветеранами Великої Вітчизняної війни висадили ці дерева, завжди будуть пам'ятати і шанувати ВЕЛИКИЙ ПОДВИГ свого народу.

Цього дня ми відвідали музей Історії школи, "Українську світлицю", подарували подарунки: старовинні українські миски, і картину на тему перемоги у Великій Вітчизняній війні, виконану учнями в техніці художнього випалювання по дереву.

Діти познайомилися і поспілкувалися зі своїми ровесниками, взяли участь у районному мітингу, присвяченому Дню Перемоги, та поклали квіти біля гармати-пам'ятника та меморіальної стіни, встановленої в пам'ять про загиблих випускників артилерійської школи, захисників Харкова.

Переглядів: 704 Повернутись