Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар заступників директорів з виховної роботи

19.04.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

17 квітня 2014 року на базі Люботинського навчально-виховного комплексу № 2 відбувся теоретично-практичний семінар заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста за темою: "Виховання ціннісного ставлення до природи як один із способів формування екологічної свідомості учнів в умовах упровадження "Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів".

Розпочався семінар з інформаційно-презентаційного блоку: представлення візитної картки навчального закладу "Рідний дім наш – друга школа" та доповіді заступника директора з виховної роботи Колонтаєвської С. В., яка звернула увагу на актуальність екологічного виховання учнів на даному етапі розвитку суспільства та ознайомила присутніх з досвідом роботи навчального закладу щодо виховання в учнів ціннісного ставлення до природи.

Практична частина семінару розпочалась о 09.50 (згідно плану) з "Екологічного свята в Країні Барвінковій", яке підготували вчителі початкових класів. Продовжилась практична частина семінару презентацією виставки дитячих поробок "Альтернатива сміттєзвалищам" (підготувала учитель трудового навчання Чірва Л. М.) та виступом агітбригади "Природу рідну збережи" (підготували учні 7 класу, класний керівник Прядка О.І.).

У завершенні практичного блоку заступником директора з виховної роботи Колонтаєвською С. В було проведено ток-шоу "Екологічні проблеми людства", до участі у якому були залучені члени учнівської ради школи "Орієнтир". Деякі учасники ток-шоу підготували інформаційні повідомлення, які стосуються впливу людини на стан навколишнього середовища. Дані питання були обговорені усіма учасниками ток-шоу, діти досить активно висловлювали та аргументували свої думки, розглядали способи вирішення екологічних проблем. Таким чином, питання формування ціннісного ставлення учнів до природи було представлено на рівні усіх вікових ланок.

Теоретично-практичний семінар заступників директорів з виховної роботи навчальних закладів міста на базі Люботинського навчально-виховного комплексу № 2 підготовлено та проведено на високому рівні.

Методист ЛММК Лампанченко К.В.

Переглядів: 676 Повернутись