Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Круглий стіл для керівників навчальних закладів міста

16.04.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

Відповідно до плану роботи відділу освіти, міського методичного кабінету 15 квітня 2014 року проведено круглий стіл для керівників навчальних закладів м. Люботина на тему  «Шляхи підвищення якості освіти в умовах інноваційних змін», в якому взяло участь 18 осіб.

Метою круглого столу було: актуалізувати основні тенденції, підходи та перспективи упровадження  нових Державних стандартів; ознайомити з досвідом роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста щодо упровадження нових Державних стандартів; розкрити особливості організації освітнього процесу у дошкільних навчальних закладах відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти та програм розвитку дитини; здійснити організаційно-методичний супровід реалізації нового Державного стандарту в початковій, основній та старшій  школі; окреслити шляхи підвищення якості освіти  в умовах інноваційних змін.

Відкрив методичний захід та познайомив з планом роботи начальник відділу освіти Стрілець В.В. Виступ-презентацію «Запровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної освіти: нові тенденції, підходи, перспективи» представила Сіренко С.М., завідувач міським методичним кабінетом, в якій вона підвела перші підсумки роботи методичної служби міста щодо реалізації нових Державних стандартів.

Заступник директора Люботинської гімназії № 1 Попова О.Л. презентувала систему організаційно-методичного супроводу упровадження Державних стандартів. На важливості формування професійної компетентності вчителя у пролонгованій доповіді зупинилися Мельник Н.О., директор Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 та Ситюк Н.М., заступник директора. Вихователь-методист Люботинського ДНЗ № 1 Попова О.О. представила доповідь «Оновлення змісту і форм виховання та розвитку дітей дошкільного віку відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти та програми розвитку дитини «Українське дошкілля», а завідуюча Караванським ДНЗ Морук М.О. розкрила особливості упровадження програми в умовах різновікових груп.

Програмою круглого столу було передбачено роботу в групах «Складання орієнтовного плану дій в навчальному закладі щодо  підвищення якості освіти в умовах упровадження нових ДС». Учасники кожної групи спланували заходи на 2014/2015 навчальний рік за одним із розділів «Організаційно-інформаційна діяльність», «Організаційно-методична діяльність», «Навчальна діяльність», «Контрольно-аналітична діяльність» та презентували результати роботи.

По закінченню Сіренко С.М., завідувач ММК підвела підсумки круглого столу  та узагальнила питання організаційно-методичного супроводу навчально-виховного процесу в 3-х, 6-х класах у 2014/2015 навчальному році.

Переглядів: 1263 Повернутись