Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Весняний міський педагогічний тиждень

14.04.2014 | Розмістив: В.В. Стрілець

Відповідно до листа Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 27.03.2014 № 04-09/1208 «Про обласний педагогічний тиждень» відділом освіти Люботинської міської ради розроблено Програму  проведення міського педагогічного тижня.

Під час проведення педагогічного тижня з 07 по 11 квітня 2014 року педагогічні працівники навчальних закладів міста Люботина взяли участь в усіх обласних заходах: секційних засіданнях завідувачів районних (міських) методичних кабінетів (центрів), керівників районних (міських) методичних об’єднань педагогічних працівників,  постійно діючому науково-практичному семінарі для новопризначених директорів загальноосвітніх навчальних закладів та інших, на яких було проаналізовано результати ХХІ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій за темою «Виховний потенціал уроку в сучасній системі національної освіти (до 200-річчя від народження Т.Г. Шевченка), презентовано кращі роботи, надано рекомендації щодо проведення ДПА.

У межах педагогічного тижня 09 квітня 2014 року відбувся міський постійно діючий семінар «Науково-методичний супровід упровадження Державного стандарту початкової освіти» (керівник Блізнякова О.А.), під час якого вчителі 1-х та 2-х класів опрацювали нові навчальні програми, особливості роботи за новими підручниками.

11 квітня 2014 року відбувся міський навчально-методичний семінар «Теоретичні та методичні аспекти упровадження нових Держстандартів у 6-х класах», який було проведено за галузями «Мова та література», «Математика», «Природознавство», «Основи здоров’я та фізична культура», «Мистецтво», «Технології», всього охоплено 110 вчителів-предметників.

Під час семінару методисти методичного кабінету проаналізували  особливості  нового Державного стандарту; познайомили вчителів з навчальними планами та навчальними програмами для 6 класу.

Вчителі під час роботи в групах розглянули особливості організації навчально-виховного процесу в умовах особистісно зорієнтованого, компетентнісного та діяльнісного підходів та опрацювали шляхи формування в учнів ключових та предметних компетентностей на уроках. Також керівники ММО довели інформацію, отриману на обласних секційних засіданнях до відома вчителів.

Завідувач ММК С.М. Сіренко

Переглядів: 799 Повернутись