Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Вітаємо переможця другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року»

04.04.2014 | Розмістив: В.В. Стрілець

3 квітня 2014 року Попова Олена Олексіївна, вихователь-методист Люботинського ДНЗ (ясел-садка) № 1 «Ялинка» Люботинської міської ради Харківської області взяла участь у ІІІ (практичному) етапі другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року» у номінації «Вихователь-методист», який проходив на базі Комунального закладу «Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної ради». Крім Олени Олексіївни, у змаганні взяли участь ще 2 фіналісти конкурсу:  з Лозівського  ДНЗ (ясел-садка) комбінованого типу № 11 «Берізка» та методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 280 Харківської міської ради». Умови конкурсу передбачали проведення методичного заходу з педагогічними працівниками, який Олена Олексіївна провела на високому рівні.

Шановна Олена Олексіївна! Ми впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в день радості та щастя!

Нехай ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Невичерпна енергія, оптимізм і вміння реалізувати задумане допоможуть Вам вирішувати найскладніші завдання, а всі ваші педагогічні ініціативи увінчаються успіхом.

Миру, здоров'я, благополуччя, творчих ідей у Вашій благородній справі!

Відділ освіти

Переглядів: 801 Повернутись