Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Практичний семінар вчителів української мови та літератури

28.03.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

26 березня 2014 року на базі Люботинської ЗОШ № 5 було проведено теоретично-практичний семінар вчителів української мови та літератури шкіл м. Люботина за темою «Використання інноваційних технологій на уроках української мови та літератури в системі особистісно орієнтованого навчання як один із засобів підвищення навчально-виховного процесу, розвитку інтелектуальних здібностей та творчого потенціалу учнів». Метою семінару було познайомити вчителів міста з теоретичними основами та практичним досвідом учителів школи з питань розвитку інтелектуальних здібностей та творчого потенціалу учнів шляхом використання інноваційних технологій на уроках української мови та літератури. На семінарі були присутні 11 вчителів  української мови та літератури шкіл міста, адміністрація школи та методист ЛММК Хлистун Н.І.

Вчитель української мови та літератури Зінченко Н.С. представила мультимедійну презентацію, в якій розповіла про ті інноваційні технології, які  використовує на уроках української мови та літератури в системі особистісно орієнтованого навчання. У практичному блоці Зінченко Н.С.  показала урок у 5 кл. на тему: «Григір Тютюнник «Дивак». Допитливий, чуйний, добрий хлопчик Олесь, його жага пізнати загадковий світ природи, уміння фантазувати, уявляти. Гідна поведінка Олеся як позиція особистості».  Урок Наталії Степанівни був надзвичайно емоційним. Учні працювали в групах, в парах, презентували свої малюнки. Вчитель постійно ставила перед учнями проблемні питання. Під час рефлексії учні зробили висновок, що кожен з них є неповторним, незвичайним, диваком. Ці риси роблять світ кольоровим, а не сірим.

Вчителі міста мали змогу побувати і на виховному заході,  присвяченому до 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», яку підготували молоді вчителі української мови та літератури Будькова М.В. та Чудная А.Є. У святі брали участь вчителі та учні школи, звучали поезії Т.Шевченка, та власні поезії, присвячені поету, інсценізувалася балада «Тополя».

Присутні відмітили високу інформаційну насиченість семінару та високий рівень його проведення.

Переглядів: 1509 Повернутись