Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар міського методичного об’єднання вчителів російської мови та світової літератури

02.04.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану роботи міського методичного кабінету та міського методичного об’єднання вчителів російської мови та світової літератури 01 квітня 2014 р. на базі Караванської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся теоретично-практичний семінар за темою "Використання інноваційних технологій на уроках російської мови в умовах реалізації нового Державного стандарту". Мета семінару - ознайомити педагогів міста з теоретичними основами та практичними напрацюваннями вчителів Караванської ЗОШ з питання використання інноваційних технологій під час проведення уроків російської мови в україномовних класах в умовах реалізації нового Державного стандарту; удосконалювати навички вчителів щодо проведення тестування з російської мови у форматі ЗНО.

На семінарі були присутні 9 вчителів російської мови та світової літератури ЗНЗ міста.

Теоретична частина семінару складалася із доповіді вчителя російської мови Каплун С.О., яка супроводжувалася мультимедійною презентацією. Доповідач надав інформацію про теоретичні та методичні засади упровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти (освітня галузь «Мови і літератури»), акцентував увагу на використанні інноваційних технологій на уроках російської мови.

Практична частина семінару була представлена уроком російської мови в 5 класі за темою «Глагол как часть речи», під час уроку було застосовано інтерактивні технології, вправи з розвитку критичного мислення, особистісно зорієнтований підхід.

Практичний блок продовжився засіданням круглого столу «Готуємось до ЗНО з російської мови». Учасники семінару опрацювали тестові завдання ЗНО з російської мови 2012 року.

По закінченню семінару учасники заповнили анкети, де визначили рівень проведення семінару та висловили пропозиції щодо детального розгляду нової програми зі світової літератури та російської мови у 6-х класах за новим Державним стандартом на наступному засіданні ММО.

Після узагальнення анкет керівником ММО Обадіною А.М. було визначено високий рівень проведення семінару.

Сітченко В.М., методист ЛММК

Переглядів: 966 Повернутись