Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Заняття Школи лідерів для старшокласників

28.03.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

27 березня 2014 року на базі Люботинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату відбулася зустріч викладачів Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» із старшокласниками загальноосвітніх навчальних закладів міста Люботина.

Під час зустрічі декан факультету соціального менеджменту Тамара Василівна Звєрко з великою гордістю і захопленням розповіла про факультет, його особливості, познайомила із спеціальностями, які можна здобути, розкрила переваги навчання в Народній українській академії для тих, хто хоче себе реалізувати не тільки в професійному, а і в особистісному плані.

Т.В. Звєрко наголосила, що в наші дні актуальною є проблема формування лідерів, організаторів, які в майбутньому зможуть взяти на себе відповідальність у розв’язанні завдань розвитку нашого суспільства. Саме тому в академії ефективно працює Школа лідерства.

Заняття Школи лідерів для старшокласників – лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів міста Люботина провела кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри загальної і прикладної психології Ольга Валеріївна Мушинська. Учні отримали нові знання, позитивні емоції від спілкування.

Дякуємо нашим колегам та сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю.

Завідувач ММК С.М. Сіренко

Переглядів: 722 Повернутись