Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар вчителів економіки

26.02.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану ММК та Міського методичного об’єднання вчителів економіки 20 лютого 2014 р. на базі загальноосвітньої школи № 6 відбувся теоретично-практичний семінар "Особистісно орієнтовані технології навчання як засіб підвищення рівня навчальних досягнень учнів". Даний захід мав на меті ознайомлення педагогів міста з побудовою уроку економіки в старшій школі за особистісно орієтованою технологією, шляхами формування предметних компетенцій учнів на уроці та в позаурочній діяльності.

На семінарі були присутні 6 вчителів економіки ЗНЗ міста.

Теоретична частина семінару складалася із доповіді вчителя економіки Біленко Т.В., яка супроводжувалася презентацією. Доповідач надав інформацію про основні положення та структурні компоненти уроку у технології особистісно орієнтованого навчання в порівнянні з традиційною системою викладання навчального матеріалу в старшій школі.

Практична частина семінару продемонструвала присутнім наробки вчителя з питань формування економічної грамотності учнів як старших класів, так і початкової ланки освіти.

Урок в 11 класі проводився за темою «Безробіття й зайнятість трудових ресірсів». Під час уроку в учнів формувалося уявлення про безробіття як наслідок порушення макрорівноваги. Старшокласники, на підставі життєвого досвіду, змогли дати наукове пояснення причин та наслідків безробіття. Цікавою виявилася дискусія з приводу «Яку професію обрати?», під час якої спробували спрогнозувати власну життєву траєкторію при виборі тієї чи іншої професії.

Система формування економічного світогляду поширюється в школі також і на позаурочну діяльність. Присутні мали змогу оцінити ефективність даної роботи під час години спілкування в 3 класі «Розумно споживаємо та дбаємо про довкілля» (вчитель Біленко Т.В.).

По закінченню семінару учасники провели інструктивну нараду, на якій були розглянуті питання щодо організованого закінчення навчального року.

О.А. Блізнякова, методист ЛММК

Переглядів: 805 Повернутись