Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Довічно житиме в нашій пам’яті…

17.02.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

Афганістан – це мужність воїнів, це вірність солдатській дружбі, це взаємодопомога і взаємовиручка. Це – пам’ять про тих, хто сповна виконав військовий обов’язок.

З метою розширення знань учнів про історичні події афганської війни, виховання поваги до учасників військових подій в Афганістані в Люботинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 оформлена постійно діюча тематична виставка літератури «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе».

Навіть не помічаєш, як плинуть швидкокрилі роки. День за днем, день за днем… Ось так уже й пролетіли роки від того страшного дня – дня, коли випускники нашої школи Хомич Сергій та Савченко Олександр навічно залишилися молодими. Безжальна куля обірвала їх молоде життя. Дев’ятнадцятирічними юнаками вони відійшли у вічність, залишивши по собі добрі, теплі спогади…

Багато що з плином часу забувається, але про воїнів-інтернаціоналістів пам’ятають. Пам’ятають у рідному місті, у рідній школі.

Вшановуючи їх пам’ять, 17 лютого 2014 року у Люботинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 зібралася шкільна родина на лінійку – пам’яті «Ваш світлий подвиг незабутній». Звучали зворушливі вірші, пісні у виконанні Чурілова Є.В. та Будькової М.В. Бриніли сльози на очах під час священної хвилини мовчання… Ми пам’ятаємо… Ми не забули…

Переглядів: 750 Повернутись