Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар для вчителів початкових класів

10.02.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

7 лютого 2014 року на базі Люботинської гімназії №1 відбувся теоретично-практичний семінар для вчителів початкових класів «Впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти в систему роботи початкової школи».

Під час доповіді заступника директора з НВР Ялової Т.Г. розкривалися теоретичні питання щодо організації освітнього середовища для учнів 1-х класів, методики проведення уроків Літературного читання та організації проектної діяльності на уроках природознавства.

Практична частина семінару дала можливість присутнім ознайомитися із досвідом педагогів Люботинської гімназії №1 проведення уроків на засадах особистісно-зорієнтованого та компетентнісного підходів.

Присутні відвідали урок Літературного читання в 2-б класі «Поетична скарбничка» (вчитель Ярошевська О.О.). Під час заняття учні не тільки демонстрували декламаторські здібності, але й проявили особисту творчість - читали власні поетичні рядки.

В ході спостережень за погодними показниками учні 2-а класу на уроці природознавства «Погода навесні» встановили залежність зміни погодних умов від температурного режиму сезону року (вчитель Хирна Г.М.).

Справжнім святом для всіх присутніх та учнів початкових класів стала музична вистава «Дюймовочка», що підготували учні 3 класу (вчитель Міщенко М.А.)

По закінченню семінару відбулася презентація робіт учасників міської виставки-презентації, що представлялися в номінації «Початкова школа». Автори мали можливість ознайомити присутніх із власними наробками з питань проведення уроків та їх дидактичного забезпечення, організації предметних тижнів в початковій школі та роботі з батьками молодших школярів.

Переглядів: 843 Повернутись