Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Засідання круглого столу «З чого починається Україна»

27.01.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди, з метою відзначення (у контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України і 95-ї річниці проголошення Акта злуки) 23 січня 2014 року у Люботинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 за участю заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань Кравченко Наталії Володимирівни проведено засідання круглого столу «З чого починається Україна». Захід був спрямований на виховання у молоді патріотизму, поваги до минулого українського народу, демократичних цінностей, адже свято стало ще однією нагодою для об’єднання всього суспільства навколо стрижневої ідеї: розбудови української державності, утвердження української нації. У даному заході взяли участь 30 учнів 6 – 8 класів.

З вступним словом виступив вчитель історії Чурілов Є.В., який ще раз нагадав про об’єднання Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки, розповів про історичне значення цих пам’ятних днів.

Учні з великим ентузіазмом готували повідомлення та ставили запитання, розповідали про знаменну подію в історії нашої держави, продемонстрували її значення,  читали  вірші , що продемонстрували, як ця подія відбилася в народній пам`яті.

Підводячи підсумки Євген В’ячеславович відмітив, що здобутки попередніх поколінь продовжують своє життя в поколіннях прийдешніх. Вони допомагають, підтримують зберігати найсвятіше – пошану до наших батьків, дідів, справу боротьби за українську державу. 

Переглядів: 857 Повернутись