Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Засідання міських методичних об’єднань

З метою навчально-методичної підготовки вчителів загальноосвітніх навчальних закладів міста  Люботина до застосування тестових технологій навчання 8 та 9 січня 2014 року проведено засідання міських методичних об’єднань (ММО)  учителів з предметів, що винесені на  ЗНО-2014, у яких взяло участь 88 вчителів-предметників.

Під час засідань  проведено таку роботу:

  • розглянуто матеріали проведення методичних семінарів-тренінгів для вчителів-предметників у Харківській області;
  •  обговорено питання щодо подальшої роботи ММО  щодо навчально-методичної підготовки вчителів до застосування тестових технологій;
  •  опрацьовано матеріали «ЗНО як складова національної системи моніторингу якості освіти», надані Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти під час проведення науково-практичних семінарів для педагогічних працівників, які викладають предмети, винесені на зовнішнє незалежне оцінювання у 2014 році

           По закінченню теоретичної частини з вчителями проведено практичне заняття з опрацювання тестів та здійснено оцінювання знань із використанням матеріалів ЗНО та пробного тестування 2009-2013 років.

          З метою підвищення якості підготовки учнів 11-х класів до зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році, керівникам ММО  необхідно здійснити наступні заходи:

  1. Внести корективи до планів роботи ММО вчителів-предметників на 2014 рік з предметів, що винесені на  ЗНО-2014, а саме: до планів проведення міських теоретично-практичних семінарів   включити питання щодо використання тестових технологій на уроках, запланувати проведення практичних занять з опрацювання тестів з використання матеріалів ЗНО минулих років.
  2. Запланувати щомісячні практичні заняття для вчителів –предметників з методики упровадження тестових технологій на уроках  та практичного опрацювання тестів з використанням матеріалів ЗНО та пробного тестування 2009-2013 років.
  3. Провести у квітні 2014 року практичні заняття ММО, на яких здійснити вихідне тестування вчителів з оцінювання знань теоретичних основ та сучасних досягнень науки з предмета, який вони викладають. 

 

                                                                         Завідувач ММК Сіренко С.М.