Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міська виставка-презентація педагогічних ідей та технологій

18.01.2014 | Розмістив: Ю. Стрілець

З метою визначення пріоритетних напрямів розвитку освіти в місті, презентації сучасних науково-методичних розробок, новітніх моделей управління навчальними закладами, інноваційних та інформаційних технологій навчання 16 січня 2014 року на базі Люботинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату відбулась міська виставка-презентація педагогічних ідей та технологій за темою «Виховний потенціал уроку в сучасній системі національної освіти» (до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка).

Участь у виставці-презентації взяли 13 навчальних закладів міста, було представлено 57 робіт за різними напрямами: управління освітою, дошкільна освіта, початкова освіта, суспільно-гуманітарна, природничо-математична, вихована робота, позашкільна освіта, практична психологія та соціальна робота. Слід зазначити, що найбільше робіт надійшло від вихователів дошкільних закладів та вчителів початкової школи міста.

Урочисте відкриття виставки-презентації розпочалось з привітального слова начальника Люботинського міського відділу освіти Стрільця В.В. Він наголосив на важливості проведення міської виставки-презентації для популяризації ефективного педагогічного досвіду в освітньому просторі міста. Педагогічні працівники навчальних закладів міста (62 особи) відвідали представлені експозиції, ознайомилися із методичними наробками своїх колег, обмінялися думками та враженнями.

По закінченню виставки-презентації відбулися засідання експертних комісій з перевірки робіт. Із 57 робіт-експонатів від педагогічних працівників навчальних закладів міста 41 збірка отримала схвальні відгуки експертних комісій та рекомендована для участі в обласній виставці-презентації.

Сіренко С.М., завідуюча ММК

Переглядів: 1003 Повернутись