Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Теоретично-практичний семінар вчителів економіки

20.12.2013 | Розмістив: Ю. Стрілець

19 грудня 2013 року на базі Люботинського НВК №2 відбувся теоретично-практичний семінар для вчителів економіки за темою «Формування економічної компетентності учнів шляхом впровадження активних форм роботи».

Під час доповіді присутні мали змогу ознайомитися із досвідом роботи закладу по впровадженню сучасних методів організації навчально-пізнавальної діяльності школярів на уроках економіки для формування та розвитку їх економічної компетенції, засвоєння фундаментальних знань про економічне життя суспільства.

Практична частина семінару складалася із науково-методичних блоків, що охоплювали роботу з учнями на уроці й в позаурочний час та майстер-клас для вчителів.

Урок економіки в 11 класі (вчитель Островерх Т.М.) за темою «Гроші: їх функція та види» містив різноманітні форми активного навчання: ділову гру, проблемні питання дискусійного характеру, віртуальну подорож «Валюти світу».

З метою пропедевтики економічних курсів в даному навчальному закладі проводяться виховні діяльності в позаурочний час. Гості семінару взяли участь в економічній грі для учнів 10-11 класів, під час якої школярі опановували економічні поняття та розв’язували прикладні задачі економічного змісту.

У ході майстер-класу (вчитель економіки та географії Люботинської гімназії №1 Проненко О.П.) з педагогами були розглянуті зразки розв’язку задач економічного змісту. Особлива увага була звернута на розв’язок олімпіадних задач, адже саме завдання даного типу не входять до складу чинної програми «Економіка, 11 клас».

По закінченню семінару відбулася оперативна нарада з учителями за підсумками участі шкільних команд у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки.

Методист ЛММК, Блізнякова О.А.

Переглядів: 1337 Повернутись