Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міський науково-практичний семінар працівників Центру практичної психології та соціальної роботи відділу освіти

12.12.2013 | Розмістив: Ю. Стрілець

10 грудня 2013 року на базі Караванської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено міський науково-практичний семінар з теми «Профілактика дитячої тривожності, профілактика стресів перед іспитами». Семінар ставив за мету сприяння розвитку компетентності практичних психологів з питання профілактики розладів психічного здоров’я старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів міста в умовах реалізації нових Державних стандартів базової та повної загальної середньої освіти; розширення теоретичного та практичного досвіду роботи практичних психологів щодо профілактики екзаменаційного стресу старшокласників та формування стресостійкості.

Психологічний супровід навчально-виховного процесу в Караванській ЗОШ здійснює практичний психолог ЦППСР, спеціаліст ІІ категорії Гаєвська Л.В. В доповіді Людмили Валентинівні розглянуто теоретичні аспекти психологічних феноменів «стрес», «тривожність», причини їх виникнення та наслідки впливу на емоційно- особистісну сферу учнів 11-х класів; визначено шляхи роботи практичного психолога щодо попередження та усунення тривожності старшокласників, що виникає під час підготовки до іспитів, попередження екзаменаційного стресу, що відбувається під час складання іспитів.

Практичне заняття з учнями 11-го класу Караванської ЗОШ ставило за мету профілактику тривожності старшокласників під час підготовки та складання іспитів; розширення теоретичного та практичного досвіду роботи практичних психологів щодо профілактики екзаменаційного стресу старшокласників та формування стресостійкості.

Переглядів: 1223 Повернутись