Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міський теоретично-практичний семінар вчителів суспільствознавства

12.12.2013 | Розмістив: Ю. Стрілець

11.12.2013 на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся міський теоретично-практичний семінар вчителів суспільствознавства за темою: „Шляхи розвитку пізнавальних інтересів учнів на уроках суспільствознавчих дисциплін”. Семінар розпочався згідно плану проведення о 09.20. На семінарі були присутні представники всіх загальноосвітніх закладів міста. Мета семінару – ознайомити вчителів суспільствознавства із шляхами розвитку пізнавальних інтересів учнів на уроках суспільствознавчих дисциплін  умовах впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти; показати впровадження елементів інноваційних технологій як одного зі шляхів формування пізнавальної активності учнів.  

Розпочала семінар заступник директора з НВР Білоус В.В., яка ознайомила присутніх з планом семінару. Теоретичну частину семінару представив вчитель історії Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 6 Кривега Д.С., який підготував доповідь у вигляді презентації за темою: «Шляхи розвитку пізнавальних інтересів учнів на уроках суспільствознавчих дисциплін». Доповідь була ґрунтовною, змістовною. Основна увага приділялась впровадженню нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти; особливостям проведення уроків історії у 5-х класах.

Практичну частину семінару продовжила вчитель історії Дьяконова Ю.О., яка провела урок з історії (інтегрованого курсу) у 6 класі  за темою "Давня Індія". З метою мотивації навчальної діяльності учнів вчителем було продемонстровано відео презентацію "Подорож до Індії". Під час уроку було використано метод «Дерево очікування», роботу в групах, проблемне питання. Учні працювали з картою, з документом «Природно – кліматичні умови у Стародавній Індії». На етапі рефлексії Юлія Олнксандрівна використала інтерактивну гру "Чарівна скринька".  

Продовжився практичний блок виховною діяльністю для учнів 5-9 класів "В гостях у Кліо", який проводила вчитель історії Дьяконова Ю.О. Форма проведення – історичний театр. Мета заходу – розвивати інтелект учнів через заохочення до вивчення історії; виховувати почуття любові до Вітчизни, почуття патріотизму та гордості за своїх великих предків. Учні інсценували уривки з давньогрецьких міфів, з повіті М.Гоголя «Тарас Бульба». Слід відзначити вдало підібраний музичний супровід, костюми юних акторів.

Після закінчення семінару у блоці «Хвилинка методиста» методист ММК Сітенко В.М. проаналізувала проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. 

Методист ЛММК Сітченко В.М.

Переглядів: 1224 Повернутись