Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

На базі Люботинської ЗОШ №6 відбувся теоретично-практичний семінар для вчителів української мови та літератури

01.11.2013 | Розмістив: Ю. Стрілець

30.10.2013 на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 міський відбувся теоретично-практичний семінар для вчителів української мови та літератури ЗНЗ міста за темою "Розвиток самостійності учнів у навчально-пізнавальній діяльності на уроках мови й літератури та в позаурочний час".

У інформаційно-презентаційному блоці семінару вчителем української мови та літератури Притулою Л.О. було представлено доповідь – презентацію за темою "Розвиток самостійності учнів у навчально-пізнавальній діяльності на уроках мови й літератури та в позаурочний час".

Аналітично - практичний блок розпочала вчитель української мови та літератури Притула Л.О., яка провела урок української літератури у 6 кл. за темою "М.Вороний "Євшан-зілля". Поема про необхідність повернення людині історичної пам'яті й усвідомлення своєї національної приналежності". Під час уроку вчителем було використано комп’ютерну презентацію, вдало використано міжпредметні зв’язки, дібрано методи та форми роботи, які враховують вікові особливості учнів.

Продовжила  семінар вчитель української мови та літератури Гаркавенко Т.П., яка презентувала творчий проект учнів 11 кл. за темою "Сторінками книги буття: наш земляк Григорій Квітка-Основ'яненко". Також на цей захід було запрошено учнів 9 кл. з метою ознайомлення з біографічним та творчим шляхом Г. Квітки-Основ'яненка. Під час заходу учні продивились документальний фільм, який відображає сторінки життя письменника у м. Харкові. Також учні 11 кл. інсценували уривки з творів Г. Квітки-Основ'яненка "Сватання на Гончарівці", "Маруся", "Шельменко – денщик". Учасники семінару відмітили вдало дібрані сценічні костюми та музичний супровід. Особливо вразила гра юних акторів – учнів 11 кл. Омельника Євгена, Пилипюка Ярослава, Теличко Ірини.

Також Тамара Павлівна звернула увагу учнів 11 кл. на основну проблематику творів Г. Квітки-Основ'яненка, тому що ці питання входять до програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

Членами ММО вчителів української мови та літератури визначено високий методичний рівень проведення семінару.

Переглядів: 1077 Повернутись