Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міська педагогічна конференція

02.09.2013 | Розмістив: В.В. Стрілець

30 серпня 2013 року у приміщенні ліцею залізничного транспорту відбулась міська педагогічна конференція. На зібранні були присутні почесні гості: Люботинський міський голова Теличко В.О., секретар Люботинської міської ради Гільова Л.В., головний спеціаліст відділу нормативності та якості освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Коваленко В.О., заступник голови Люботинської міської ради Кравченко Н.В.,  начальник служби у справах дітей Губська Н.А.

Люботинський міський голова В.О.Теличко привітав усіх присутніх з початком нового навчального року  та вручив відомчі відзнаки кращим трудовим колективам галузі «Освіта». Також з вітаннями педагогічній громаді міста виступила секретар Люботинської міської ради Гільова Л.В., заступник голови Люботинської міської ради Кравченко Н.В. та голова Люботинського міського комітету профспілок Бутенко Н.О.

Головний спеціаліст відділу нормативності та якості освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Коваленко В.О. обговорила з освітянами міста  освітні проблеми та основні завдання на 2013/2014 н.р.  Начальник Люботинського міського відділу освіти Стрілець В.В. виступив з доповіддю «Про підсумки 2012/2013 навчального року та завдання на 2013/2014 навчальний рік». Конференція продовжилась виступом директора  Люботинської гімназії № 1  Заяць К.А. за темою "Про управлінський підхід до організації навчально-виховного процесу в умовах реалізації нових Державних стандартів початкової та базової загальної середньої освіти". Методист МБДЮТ Ольховська Л.О.  презентувала доповідь з теми «Створення умов для розвитку та реалізації творчого потенціалу обдарованої дитини в умовах позашкільного навчального закладу». Також виступили  керівник ММО вчителів інформатики, вчитель інформатики Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Наказненко Т.М. за темою "Неперервність та наступність у викладанні інформатики як шлях забезпечення якісної реалізації нового змісту початкової та базової загальної середньої освіти" та керівник ММО вчителів іноземної мови, вчитель англійської мови  Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Курчик О.П. з теми «Шляхи підвищення ефективності та якості навчання учнів іноземній мові в умовах упровадження нових Держстандартів».

Вже стало доброю традицією під час міської педагогічної конференції вітати випускників вищих навчальних закладів, які обрали шлях високого служіння – учительський шлях. Для представлення та вітання молодих колег слово було  надано начальнику відділу освіти Стрільцю В.В. та переможниці міського етапу й учасницю обласного етапу конкурсу «Учитель року-2013», учителю фізики Люботинської гімназії № 1 Дудці О.А. Також у ході конференції за результатами минулого 2012/2013 навчального року кращим педагогам міста були вручені відомчі відзнаки.

Переглядів: 1321 Повернутись