Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Використання інтерактивних технологій як один зі шляхів підвищення якості знань учнів

26.04.2013 | Розмістив: В.В. Дуванський

25.04.2013 р. на базі Люботиньскої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 відбувся теоретично-практичний семінар вчителів фізики за темою "Використання інтерактивних технологій як один зі шляхів підвищення якості знань учнів".

Мета семінару - висвітлити вплив інтерактивних форм роботи на підвищення якості навчально-виховного процесу під час вивчення фізики.

Інформаційно – презентаційний блок представила вчитель фізики Іванова М.К., яка виступила з презентацією на тему "Формування пізнавальної активності учнів шляхом впровадження інтерактивних технологій". У практичному блоці було проведено урок узагальнення з фізики у 8 – А кл. з теми "Теплові явища. Кількість теплоти". На уроці було використано групову, фронтальну форми роботи, інтерактивні методи навчання – коло ідей, навчаючи – вчуся.   

Продовжився практичний блок заняттям спецкурсу "Фізика дивовижного". Запрошений науковий співробітник кафедри фізики ХНУ ім. В.Н.Каразіна  Козачок Н.О. представила присутнім парадокс – шоу "Наука в іграшках та іграшки в науці".  Учні в ігровій формі ознайомилися з різноманітними тепловими явищами та мали змогу самостійно взяти участь у представлених експериментах.

Після закінчення семінару відбувся обмін думками,  керівник ММО вчителів фізики Прядка О.І. провела анкетування учасників семінару, які визначили високий методичний рівень проведення семінару.

 

 

                                                     Методист ММК СітченкоВ.М. 

Переглядів: 1054 Повернутись