Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

17 квітня на базі загальноосвітньої школи № 3 відбувся міський теоретично-практичний семінар вчителів української мови і літератури

25.04.2013 | Розмістив: В.В. Дуванський

    17 квітня 2013 року на базі Люботинської ЗОШ №3 було проведено теоретично - практичний семінар вчителів української мови та літератури    шкіл м. Люботина за темою  "Використання інноваційних інтерактивних моделей уроку української мови та літератури – один із шляхів формування творчо обдарованого учня." Метою семінару було показати шляхи упровадження інноваційних технологій та інтерактивних форм і методів навчального процесу на уроках української мови та літератури і в позаурочний час та розкрити їх роль у формуванні творчо обдарованого учня. На семінарі були присутні 11 вчителів  української мови та літератури шкіл міста, адміністрація школи та методист ЛММК Хлистун Н.І.

    Вчителі школи представили мультимедійну презентацію, в якій розповіли про використання інноваційних, інтерактивних моделей уроку, про роботу з обдарованими учнями  та підготовку учнів до ЗНО .  Вчитель вищої категорії Бардакова С.М.  показала урок української літератури у 5 кл. на тему «Турбота про світ природи – неодмінна риса гуманної і гідної поведінки особистості (за оповіданням Є.Гуцала «Лось»)». Урок був надзвичайно емоційним і насиченим. Учні працювали в групах, парах, готували мультимедійні презентації і наукові повідомлення, складали кардіограму почуттів лося та заповнювали анкету письменника. Вчитель використовувала такі інтерактивні методи як: «Кольорова феєрія», «Гронування», «Вибери сам», «Незакінчене речення», «Мікрофон». Позаурочну виховну діяльність «Весняний зорепад» (сторінками «Слобожанської музи») підготувала вчитель вищої категорії Баранік С.П. Цю зустріч у літературній світлиці і гості, і учні запам’ятають  на все життя, бо зустрілися із поетом Слобожанщини В.С. Бойко, послухали його поезії, поділилися своїми поетичними зернинками. Всі присутні гості, учні були у піднесеному настрої, бо у світлиці панувала тепла, дружня атмосфера, звучало ніжне, поетичне слово.  Ми дуже вдячні вчителям, адміністрації школи за теплу, гостинну зустріч, цікавий, насичений семінар.

Переглядів: 1072 Повернутись