Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Діяльність міських методичних об’єднань в умовах упровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти

10.04.2013 | Розмістив: В.В. Дуванський

З метою забезпечення ефективного впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти  08 квітня 2013 року на базі Люботинського МНВК було проведено організаційно-методичну нараду керівників міських методичних об’єднань на тему «Діяльність міських методичних об’єднань в умовах упровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти», у якій взяло участь 18 керівників ММО та методисти міського методичного кабінету.

Завідуюча методичним кабінетом Сіренко С.М. розкрила основні напрями діяльності міських методичних об’єднань в умовах упровадження нового Держстандарту, звернула увагу на нормативне забезпечення, навчальні плани та програми, за якими буде організовано навчально-виховний процес у 5 класі. Сіренко С.М. наголосила на необхідності реалізації принципів наступності та змісту початкової та базової загальної середньої освіти в умовах уведення нових Державних стандартів.

Бойко Л.М., завідуюча ЦППСР, провела заняття – тренінг «Психолого-педагогічний супровід упровадження нового Державного стандарту», під час якого розкрила вікові та психологічні особливості учнів молодшого підліткового віку, особливості методики викладання у 5 класі.

Після наради відбулися секційні засідання методичних об’єднань вчителів математики, української мови та літератури, хімії, біології, інформатики, історії, іноземної мови, предметів художньо-естетичного циклу, основ здоров’я та фізичної культури на тему «Реалізація принципів наступності та змісту початкової та базової загальної середньої освіти в умовах уведення нових Державних стандартів», під час яких вчителі-предметники ЗНЗ міста Люботина опрацювали галузі нового Держстандарту, навчальний план та познайомилися з особливостями навчальних програм, за якими буде здійснюватися навчання у 5 класі.

Завідуюча ММК Сіренко С.М.

Переглядів: 1135 Повернутись